ZTE’nin yeni akıllı saati Watch Live tanıtıldı

0
144

ZTE, Çin’de gerçekleştirdiği etkinlikte tertemiz akıllı saati Watch Live modelini tanıttı. Tasarım olarak Apple Watch ve Huawei Watch Fit‘e benzeyen saat,  fiyatıyla oldukça ahenk gösteren görünüyor.

ZTE’nin tertemiz akıllı saati Watch Live tanıtıldı

240 x 240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 1.3 ‘ TFT LCD ekrana sahip var olan akıllı saat, Yalnızca 35 gram ağırlığında. IP68 sertifikası bulunan cihaz, 12 tür organizasyon takibi yapabiliyor.  ZTE Watch Live modelinin hakikat zamanlı bildirim, müzik kontrolü, hareketsiz kalma hatırlatıcısı, uzaktan kamera deklanşörü ve  telefonumu ara benzeri faydalı işlevleri bulunuyor.

zte watch live

Günümüzde çoğu akıllı saatte var olan ve vakit geçtikte yaygınlaşan kan oksijen doygunluğu seviyesinin yanı sıra 24 saalik  kalp atış hızı takibi de yapabiliyor. Uyku kayıtları ve baski seviyesi takibi özellikleriyle birlikte yoğun kullanımda çeşitlilik sunabiliyor.

Özellik açısından varlıklı var olan ZTE Watch Live’ın pil ömrü, şirket tarafından standart kullanımda 14-21 gün olarak açıklandı. Manyetik tek şarj pedi ile şarj var olan akıllı saatin ücreti ise 35 dolar. 

zte akıllı saatzte watch livezte watch live özelliklerizte watch live fiyatı

Leave a reply