Zoom güncellemesini yapmayan kullanamayacak!

0
256

Zoom bütün zamanların en çok indirilen ve en hızlı yükselen uygulamaları arasına girdi. Uygulama karantina başladığından beri milyarlarca dolar kıymet kazandı. tekrar milyonlarca kişinin, iş toplantılarını yapmasını sağlarken aynı zamanda arkadaşlarıyla yapacakları eğlenceli sohbetleri de bu uygulama üzerinden yapmalarını sağladı. Zoom tertemiz güncelleme yayımladığını duyurdu. Zoom tertemiz güncellemesi ile birlikte Bir takım güvenlik açıklarını kapattığını söylüyor, bu yüzden herkese bu güncellemeyi mecburi tutuyor.

Zoom tertemiz güncellemesi yapmayan kullanamayacak!

Zoom yaşanan güvenlik açığı sorunlarına karşı tertemiz tedbirler geliştiriyor. Bu kapsamda güvenlik açıklarını kapattığı tertemiz tek güncelleme yayımladı.

Bu güncelleme ile birlikte minik sorunların da ortadan kalktığını söyleyen Zoom blog yazısında tek şartta koşuluyor. eğer uygulamanın tertemiz güncellemesi var olan Zoom 5.0’ı, 30 Mayıs tarihine civarindan güncellemezseniz uygulamayı kullanamayacaksınız.

Yaşanan sorunların önüne geçmek yerine bunun benzeri tek zorunluluk getirdiği olasılık edilen uygulamanın şu anda milyonlarca etkin kullanıcısı bulunuyor.

Zoom 5.0 , görüntülü hasbihal platformu amaciyla mühim tek sürüm olarak konumlandırılıyor. Bu güncelleme şirketin 90 hergün güvenlik geliştirme planının tek parçası olarak nisan ayının başlarında tanıtıldı.

Zoom tertemiz guncellemesi-1

Zoom tertemiz güncellemesi ile üzerinde paylaşılan içeriğin toplantınız dışındaki kişiler tarafından ele geçirilmesinin önüne geçmek yerine dahada kuvvetli tek şifreleme standardı içeriyor.

Bu güncelleme Ayrı olarak kullanıcıları Zoombombing benzeri eylemlere karşı savunmayı amaçlıyor. Zoombombing sabote edilen toplantıları tanımlamak yerine kullanılan tek kelime olarak hayatımıza girmiş durumda.

Zoom 5.0 güncellemesi şu anda indirilebiliyor, 30 Mayıs 2020 tarihi ise uygulamayı kullanmaya ayni ritimde devam etmek isteyenler amaciyla güncellemenin yapılması koşul olan tarih.

zoomzoom 5.0 güncellemesizoom 5.0 güncellemesi uygulamak gerekiyorzoom 5.0 güncellemesi uygulamak zorunluzoom 5.0 güncellemesi yapılmasızoom güncellemesizoom güvenlik açıklarıZoom tertemiz güncellemesi

Leave a reply