Yeni Ford Kuga Türkiye’de! İşte başlangıç fiyatı

0
377

Yeni Ford Kuga Türkiye’de asfalta iniyor. Tamamiyle yenilenen dahil mekanıyla öne çıkan 2020 Ford Kuga motor alternatifleri arasına ilerleyen dönemde hibrit alternatifi de eklenecek. Şimdi gelin 2020 Ford Kuga başlangıç fiyatı ve başka bütün teknik nitelikleri ile alakalı detaylara yakından bakalım.

Yeni Ford Kuga teknik özellikleri

Yeni Ford Kuga, 150 milimetre ileri-geri devinim eden kızaklı art yer tasarımıyla derslik öncüsü 2. sıra diz mesafesini ve esnek bagaj hacmi kullanımı imkanını birlikte sunuyor. Teknoloji tarafına baktığımızda ise kabinde, kablosuz şarj özelliği, 8 inçlik rengarenk dokunmatik ekranıyla SYNC bilgi-eğlence sistemi, premium B&O ses sistemi ve değişik sürüş modları ile tasarımı değişen 12,3 ‘ büyüklüğünde Dijital Gösterge Paneli karşımıza çıkıyor. Ayrı olarak otomobilin Apple CarPlay ve Android Auto özelliklerini de destekliyor.

Yeni Kuga, yakıt verimliliğine katkı sağlayan gelişmiş aerodinamik özellikler dışında evvelki kuşak ile mukayese ettiğinde eşdeğer güç ve aktarma seçeneğine oranla 80 kg’a civarindan ağırlık avantajı sağlayan Ford’un tertemiz esnek önden çekişli platformu üstüne yükseliyor.

Yeni Kuga’nın çarpışma güvenliğinde mühim tek paya sahip var olan tertemiz platform, gelişmiş sürüş dinamiklerini de beraberinde getiriyor. Yüzde 10 dahada çok burulma dayanıklılığı sağlarken dahada çok hayat alanı da yaratıyor.

Yeni Kuga, yerini aldığı kuşak ile mukayese ettiğinde 44 milimetre dahada geniş, 89 milimetre dahada uzunca ve 20 milimetre dahada çok dingil mesafesine sahip. tertemiz boyutlar evvelki kuşak ile mukayese ettiğinde 6 milimetre dahada alçak var olan tavan yüksekliğine karşın ön ve art yer yolcularına dahada çok omuz mesafesi ve baş mesafesi sunuyor.

Koltukların geriye çekilmesiyle Kuga, 1.035 milimetre ile sınıfının en iyi 2. sıra diz mesafesini sunarken koltuklar ileriye kaydırıldığında 67 litre ek bagaj hacmini kullanıma sunuyor ve 650 litrelik tek değere ulaşıyor.

Yeni Ford Kuga motor seçenekleri

Önümüzdeki dönemde Şarj Edilebilir (Plug-in) hibrit versiyonunun da Türkiye’de sunulması tasarilanan tertemiz Ford Kuga’nın evvel etapta 1.5 litre EcoBoost benzinli manuel şanzımanlı çesidi ve sekiz ileri otomatik şanzımanla kombine edilebilen 1.5 litre EcoBlue dizel versiyonları Türkiye’de satışa sunulacak.

Yeni Ford Kuga, 269.300 TL’den başlayan önerilen anahtar teslim satış fiyatıyla Haziran ayı itibarıyla Ford görevli Satıcıları’ndaki yerini alacak.

2020 ford kugaford kugaford kuga teknik özelliklerikugayeni ford kugayeni ford kuga motor seçenekleri

Leave a reply