Yeni Caravelle Highline kaç para?

0
259

Caravelle, çok donanım seviyesine ve en kuvvetli motoruna sahip Highline modeli ile tüketici beklentilerini Tamamiyle karşılamayı hedefliyor. Caravelle Highline, var Comfortline donanımına göre tasarım, performans ve teknoloji itibariyle Bir hayli tertemiz standart özelliği beraberinde getiriyor.

DÖRT TEKERLEKTEN ÇEKİŞ İMKANI SUNUYOR!

Yeni Caravelle Highline, sınıfında dört tekerlekten çekiş özelliği sunabilen tek model olma imtiyazını taşıyor. Opsiyon olarak sunulan 4Motion sistemi, Yorucu arazi koşullarında dahi maksimum çekiş ve emniyetli sürüş sağlıyor. art aksa entegre edilen 4Motion sistemi ön ve art aks arasında gücü en doğru şekilde aktarıyor.

2.0 litre motora sahip tertemiz Caravelle Highline, 3800-4000 d/d’da 199 PS güç üretirken, 1400-2400 d/d’da 450Nm’lik tork sağlıyor. 7 ileri DSG şanzımanla satın alınabilen tertemiz Caravelle Highline, 100 km’de birleşik yakıt tüketimi vasati 6,1-7,4 litre iken, 4Motion modeli amaciyla ise bu kıymet vasati 6,9-8,3 litre olarak gerçekleşiyor.

KENDİ KENDİNE PARK EDEBİLİYOR

Yeni Caravelle Highline’da bulunan ve standart olarak sunulan mühim yeniliklerden biri Park Assist V3.0; Bu kalite sayesinde aracı ön, arka, paralel veyahut çapraz olarak kendisinin kendine çok dar yerlerde dahi park edip, park yerinden çıkabilmek mümkün.

Caravelle Highline’da standart olarak bulunan tek başka yenilik, Elektrikli Bagaj Kapağı; tek bir düğmeye basılarak kolayca açılıp kapanmasını sağlayan sistem, hafızalı yükseklik ayarı özelliği sayesinde kapalı garaj benzeri alçak yerlerde tavana çarpma ihtimalini da azaltıyor.

Aracın dahil kismina göz attığınızda ise 9,2 inçlik rengarenk ve dokunmatik ekranlı navigasyon sistemi Discover Pro 9.2″ Navigasyon sistemli radyo ve navigasyon ekranını dijital gösterge panelinde görüntülemeye imkan tanıyan, istenirse değişik ara yüzlerle kişiselleştirilebilen Dijital Gösterge Paneli ve Sürücü Bilgilendirme Sistemi sizi karşılıyor.

Yeni Caravelle Highline, Sesli Komut ve Kablosuz App-Connect özelliğini de standart olarak sunuyor. Sistem, sesli komutla arama yapmayı, navigasyona yol tarifi yazmayı veyahut radyo kanalları arasında geçiş yapmayı sağlıyor. Akıllı telefonların Discover Pro 9,2″ navigasyon sistemli radyoya bağlanabilmesine imkan tanıyan Kablosuz App-Connect özelliği de, araç devinim seklinde değilken ekranda DVD veyahut Mp4 formatında videoları oynatabiliyor.

“Hem dahil hemide dış tasarıma ayrım olusturan dokunuşlar”

Konfor tipi ön konsol, krom paket, ön çamurluklarda bulunan “Bulli” logosu, otomatik düzey ayarına sahip LED ön far ve art stoplar ve 17″ Woodstock alüminyum alaşımlı jantlar da tertemiz Caravelle Highline’ın öne çıkan tasarım öğeleri arasında.

Yeni Caravelle Highline 2.0 TDI (8+1) uzunca Şasi 199PS DSG modeli 349 bin 500 TL’den, 2.0 TDI (8+1) uzunca Şasi 199PS DSG 4Motion modeli ise 399 bin 500 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

kazanç Tasarım Teknoloji ülkemiz Volkswagen

Leave a reply