Yeni Asus ROG Phone’un arkasında RGB yer alabilir

0
163

Asus hayat çapında var var olan akıllı oyun telefonları üreten hatri sayilir büyüklükte şirketlerden biri olmaya ayni ritimde devam ediyor. Asus‘un lansman tarihi yaklaşmakta var olan en tertemiz oyun telefonuna değin tertemiz tek sızıntı geldi.

Yeni Asus ROG Phone 5 gösterişi abartacağa benziyor

Yakında çıkması beklenen tertemiz Asus ROG Phone‘nun dahada gösterişli tek tasarım ile kullanıcıları karşılaması bekleniyor.

Asus ROG Phone üç Temmuz 2020’de başka Bir hayli şirketin oyun telefonu alanında art çekildiği tek dönemde piyasaya sunuldu. Bu bağlamda Asus’un ROG Phone 4‘ü atlaması ve dolaysiz tek sonraki sürüm var olan ROG Phone 5‘e geçmesi bekleniyor.

Ayrıca, Qualcomm Snapdragon 888 platformunun kullanıma sunulmasıyla birlikte, Asus‘un acele lansman hazırlıkları yaptığı düşünülüyor.

Ek olarak en çok sızıntı, Asus ROG Phone 5‘in önünü ve arkasını hakikat yasamda gösteren Mukul Sharma’dan geldi. ROG Phone‘un genel tasarım dili değişmiş benzeri görünmese de, mühim tek ekleme olarak art tarafta RGB logosu yer alıyor.

Ayrıca görüntünün ekranında bulunan okların da tespit edecek seviyede özelleştirilebilir olması bekleniyor.

Arka taraftaki “05” yazısının da telefonun İsiminin tek göstergesi olabileceği düşünülüyor. Ayrı olarak Asus ROG telefonlarda tek standart vaziyete gelen ikonik vurgulu soğutma deliği, tertemiz modelde görülmüyor. Bu Vaziyetin ROG Phone 5‘in suya dayanıklı tek yapıya sahip olduğunun göstergesi olabilir.

Asus ROG Phone 5‘in lansman tarihinin, şirketin Weibo‘da (Çin’in yasamsal medya uygulaması) tek teased yayınladığı açıklama etmesi bekleniyor. Lansman’ın Şubat ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

akıllı telefonAndroidasusrog

Leave a reply