Yeni Assassin’s Creed oyunu duyuruldu! İşte detaylar

0
256

Yeni Assassin’s Creed oyunu için bekleyenlere müjdeli haber geldi. Oyuncuların aylardır hakkında konuştuğu Assassin’s Creed Valhalla hikayesi hayata geçirildi. Tüm detaylar, serinin yapımcısı olan Ubisoft’un desteklediği bir Twitch yayınında ortaya çıktı.

Assassin’s Creed Valhalla hikayesi nasıl? Çıkış tarihi belli mi?

Yıllardan beri oyun dünyasının nabzını tutan Assassin’s Creed, aksiyon ve macera dolu senaryoları ile oyuncuları uykusuz bırakmayı başardı. Seriye imzasını atan Ubisoft, Valhalla isimli yeni projesini farklı bir yol ile duyurdu.

Bir fotoğraf düzenleme yayınında ortaya çıkan Assassin’s Creed Valhalla için dolaşan söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı. Yayında sanatsal çalışmalar yapan ve Ubisoft adına çalışan “BossLogic” isimli bir yayıncı sürprizi patlattı.

Assasins Creed Valhalla

Serinin yeni üyesi için görseller hazırlayan “BossLogic”, izleyicilere geçmiş Assassin’s Creed oyunlarından tanıdığımız Ezio’yu hatırlatan müzikler dinletti. Bu detay, izleyicilerin daha çok heyecanlanmasını sağladı.

Yayının son anlarında 50 binden fazla izleyiciyi şok eden Valhalla ismi ortaya çıktı. Yayından elde edilen bilgilere göre yeni oyunda İskandinavya bölgesinde vakit geçireceğiz. İskandinavya teması, Vikingler aracılığı ile işlenecek.

Assasins Creed Valhalla hikayesi

Görünüşe göre Vikinglerin uzun teknelelerine, Orta Çağ kalelerine ve yakın dövüşlere tanıklık edeceğiz. Yeni suikastçımıza milattan sonra 793 ile 1066 yılları arasında kalan bir dönemde eşlik edeceğiz.

Serinin en güncel oyunu hakkında herhangi başka bir bilgi iletmeyen Ubisoft, henüz çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapmadı. Ubisoft’a yakın kaynaklar bu oyunun 29 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürüleceğini düşünüyor.

Assasins Creed Valhalla çıkış tarihi

Ubisoft, yarın saat sabah 08.00’da (pasifik zaman dilimi) yeni oyunu için bir canlı yayın açacacak. Bu yayında resmi çıkış tarihinin açıklanmasını umuyoruz. Zira deneyimli şirket, Valhalla için bir tanıtım videosu yayımlayacak.

Güncelleme: Dilerseniz sizi yayımlanan tanıtım videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Kaynak : Shiftdelete

Leave a reply