Yalnızken eğlenebileceğiniz 10 web sitesi

0
250

Pandemi nedeniyle, derhal hemen tek senedir filmler, müzikler, kitaplar, uygulamalar yoldaşımız oldu. yasamsal medyada geçirdiğimiz vakit katlanarak arttı. bütün bunlara karşın tekrar de boş zamanımızı belli tek süre da eğlenerek değerlendirmek amaciyla tertemiz arayış içinde misiniz? Bu arayışınıza karşılık olabilecek 10 web sitesini sizler amaciyla listeledik.

1- Draw a Stick Man

Web sitesine girdiğinizde sizden tek çöp erkek çizmeniz isteniyor ve dahada ardindan bu çöp adamı tek hikayenin ortasında buluyorsunuz. Karakterinizin ihtiyaçlarını çizip hikayeyi ayni ritimde devam ettiriyorsunuz. hemide çizim yeteneğinizi gösterebileceğiniz, ayni vakitte da vakit geçirebileceğiniz oyunu bu linkten oynayabilirsiniz.

2- Find The Invisible Cow

İlkokulda çoğumuzun oynadığı sıcak soğuk oyununun dijital halini bu web sitesinden oynayabilirsiniz. Karşınıza çıkan ak ekranda imlecinizi devinim ettirdikçe tek ses yükselecek. Bu sesin maksimum olduğu noktada tek inek saklanıyor ve siz de imlecinizle bu noktayı aramaya çalışıyorsunuz.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

3- Tic Tac Toe

MSN kullandığımız vakitlerde hayatımıza giren ve sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz Tic Tac Toe oyununu bu site üzerinden bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Yanınızdaki arkadaşınızla da oynayabilirsiniz.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

4- Quick, Draw

Google tarafından geliştirilen bu oyunda, karşınıza 20 saniyede çizmeniz istenen tek nesne çıkıyor. Siz çizime başladığınızda, geliştirilen suni zeka da çizdiğiniz nesne amaciyla tahminlerde bulunuyor. Oyun nihayetinde ise çizdiğiniz 6 nesneden kaç tanesini suni zekaya buldurabildiğinizi görüyorsunuz.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

5- Radiooooo

Bu web sitesine girdiğinizde ise karşınıza hayat haritası çıkıyor. hayat haritasından tek memleket seçtiğinizde o ülkenin 1900 yılından bugüne moda müziklerini dinleyebiliyorsunuz. Radiooooo sitesinde vakit geçirdikçe ülkelerin kültürünü öğrenebilir, tertemiz müzikler keşfedebilirsiniz.

Web sitesini ziyaret etmek amaciyla tıklayın.

6- QWOP

QWOP sitesinin ismi, oyunda kullanılan tuşlardan oluşuyor. Q, W, O ve P tuşlarını kullanarak ekrandaki koşucuyu devinim ettirmeniz gerekiyor. Bu koşucuyu bitiş çizgisine götürebilmeniz içinse, hemide gözlerinizi ayni vakitte da parmaklarınızı senkronize tek şekilde kullanmanız gerekiyor.

Web sitesini ziyaret etmek amaciyla tıklayın.

7- IncrediBox

IncrediBox, değişik sesler kullanarak kendisinin tarzınızda müzikler üretebileceğiniz tek web sitesi. Siteye girdiğinizde kendisinin seçimlerinizi yaparak kısa süreli DJ hazzı yaşayabilirsiniz. maksimum seviyede kalite amaciyla kulaklık takmanız öneri ediliyor.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

8- Silk

Tasarım yapmayı sevenler ve simetri takıntısı olanları tek araya getiren Silk üzerinden fareniz yardımıyla çizdiğiniz çizgilerin simetrik yansımalarıyla birlikte görebiliyor ve alana iyi tasarımlar çıkarabiliyorsunuz.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

9- Ocearch

Web sitesine girdiğinizde karşınıza tam ekran tek hayat haritası çıkıyor. hayat haritası üzerinde de tür çeşit canlının konumlarını görebilmektesiniz. Canlıların ikonlarına tıkladığınızda ise o canlıların bilgilerini, konumlarını, fotoğraflarını, aldıkları yolları ve dahada fazlasını inceleyebiliyorsunuz. Seçtiğiniz tek canlıyı favorilerinize ekleyip, nerede yolcu ettiğini de görebilirsiniz.

Web sitesini ziyaret etmek amaciyla tıklayın.

10- FlightRadar24

Son web sitemize girdiğinizde karşınızda yolculuk yapan bütün uçakları görebiliyorsunuz. özellikle izlemek istediğiniz tek tayyare varsa, arama kısmından bulup yolculuğu takip edebilirsiniz. Seçtiğiniz tayyare hakkındaki bilgilere de yanda bulunan panelden ulaşabilirsiniz.

Web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

eğleneceinternetpandemiweb sitesi

Leave a reply