Xiaomi yeni canavarlarını tanıttı!

0
197

Xiaomi’nin tertemiz telefonları, bütün yeryüzünde aynı yapılan online tek lansman ile karşımıza çıktı. Xiaomi Mi 10T Pro, Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 10T Lite’ın yanında hususi tek adaptör ve akıllı saatin de tanıtıldığı etkinliği sizler amaciyla bu videoda özetledik.

Xiaomi’nin tertemiz telefonları karşımıza çıktı!

Uygun ücret politikası ile Bir hayli kullanıcının kalbini galip gelen Xiaomi, bu erken en tertemiz akıllı telefonlarını tanıttı. üç farklı akıllı telefon, hususi tek adaptör ve akıllı saat tanıtan Xiaomi’nin bu hususi etkinliğini heyecan ediyorsunuz bu videoda özetledik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Bu etkinlikte bizlere neler tanıtıldı?

Xiaomi, hususi tek etkinlik ile bütün dünyaya yeni cihazlarını tanıttı. Öncelikle Mi 10T Pro modeli karşımıza çıkartıldı. Ekran ve kamera konusunun oldukça çok üzerinde duran Xiaomi, bu konuyla alakali Bir hayli yeniliği karşımıza çıkardı. Her iki telefon da 144 Hz ekran yenileme hızına sahip olacaklar ama bu özellikliğin en hatri sayilir büyüklükte farkı adaptif olması. Bu yenileme hızı, oyun, film, sosyal medya benzeri Bir hayli alanda değişiyor. Bu değişim ile birlikte ekrandaki yırtılmanın önüne geçiliyor. Telefonların içinde Snapdragon 865 işlemcisi bulunurken, bu modellere ekstradan Mi 10T Lite modeli de tanıtıldı. Bu model, evvel 2 telefona nazaran dahada düşük özelliklere sahip.

Xiaomi Watch’un da tanıtıldığı bu etkinliği sizler amaciyla özetledik. bütün bu cihazların özelliklerine ve ayrıntılı bilgilerine videomuzdan erişebilirsiniz.

Xiaomi adaptörXiaomi Mi 10TXiaomi Mi 10T özellikleriXiaomi mi 10t bataryaXiaomi Mi 10T fiyatıXiaomi mi 10t kameraXiaomi Mi 10T ProXiaomi Mi 10T Pro özellikleriXiaomi mi 10t Pro bataryasıXiaomi mi 10t Pro kamerasıXiaomi mi 10t Pro shiftdeletenetXiaomi mi 10t shiftdeletenetXiaomi mi 10t tanıtımıXiaomi watchXiaomi watch özelliklerXiaomi watch bataryaXiaomi watch spor dalları

Leave a reply