Xiaomi Redmi Note 9S inceleme – Kamerasını çok beğendik!

0
134

Xiaomi Redmi Note 9s inceleme videosu ile karşınızdayız. Popüler Redmi Note serisinin tertemiz üyesi var olan Xiaomi Redmi Note 9S özellikleri kullanıcısına neler sunuyor? İşte Xiaomi Redmi Note 9S’in heyecan edilen bütün detayları!

Xiaomi Redmi Note 9S inceleme

Redmi Note 9 serisinin ahenk gösteren fiyatlı cihazlarından biri olan  Xiaomi Redmi Note 9S kullanıcısını oldukça hoşnut edecek özelliklere sahip. Batarya ve kamera performansıyla segmentinde bulunan başka cihazlara göre kendini öne çıkaran Redmi Note 9S, kullanıcılar tarafından fazlasıyla seçenek edilecek benzeri duruyor. Sözü dahada çok uzatmadan sizi inceleme ile baş başa bırakalım.

Note 9S modelini satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S özellikleri

Teknik detaylara bakacak olursak ekrandan başlamak istiyorum. Ön tarafta 6.67 ‘ büyüklüğünde tek ekran yer alıyor. Bu ekran 1080×2400 çözünürlüğünde ve IPS LCD tek oturuma sahip. Bu büyüklükte ve çözünürlükteki ekran 395 ppi değeri ile geliyor. Bunun dışında Redmi Note 9S‘in hemide ön ayni vakitte da art tarafı Gorilla Glass 5 ile korunuyor. ahenk gösteren fiyatlarda satılan tek cihaza göre oldukça iyi tek ekrana sahip var olan Redmi Note9S’e güç veren donanımlara değinelim.

Telefon gücünü Snapdragon 720G’den alıyor. Bu 8 çekirdekli işlemci sayesinde kullanıcısına oyun ve yasamsal medya kullanımlarında akıcı tek deney sunuyor. Bu işlemciye dört GB RAM ve 64 GB depolama alanı eşlik ediyor. Redmi Note 9S’in 6 GB RAM ve 128 GB depolama seçeneklerine sahip değişik tek sürümü dahada bulunuyor.

Xiaomi Redmi Note 9S’in arkasında dört, önünde de tek adet kamera yer alıyor. Kameralara yakından bakacak olursak art anne kamera 48 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.79 diyafram açıklığına sahip. Bu art anne kameraya 8 piksel çözünürlüğünde tek adet geniş açı kamerası, 5 piksel çözünürlüğünde makro kamera ve iki piksel çözünürlüğünde tek derinlik algılayıcısı eşlik ediyor.  Ön kamera ise 16 piksel çözünürlüğünde ve  f/2.48 diyafram açıklığında. çoklukla kameralara baktığımızda segmentinde bulunan cihazlara göre Xiaomi Redmi Note 9 S’in kamera donanımları kullanıcısını hoşnut edecek düzeyde.

Batarya tarafında ise 5.020 mAh büyüklüğünde tek batarya ile karşılaşıyoruz. Bu batarya 18W gücünde tek adaptör ile hızlı şarj oluyor. Bu adaptör Redmi Note 9S’i takriben 90 dakikada şarj edebiliyor. bağlantı tarafında da cihazda Wi-Fi 5 ve Bluetooth 5.0 ile karşılaşıyoruz. Ne yazık ki cihazda NFC yer almıyor.

Evet bu erken sizlerle birlikte ahenk gösteren ücreti ve donanımları dikkatleri çekmeyi muvaffak olan Xiaomi Redmi Note 9S’i ayrıntılı tek şekilde inceledik. Siz cihazı nasıl buldunuz?

Hakkı Alkan’ın seçtiği indirimlere bakmak için:

https://bit.ly/37ZsDGp

5 çayıcanlı yayınredmiRedmi Note 9SRedmi Note 9S özellikleriredmi note 9s incelemeredmi note 9s kameralarıredmi note 9s kutu açılışısdnsdncevaplıyorshiftdeletenetvideo incelemexiaomiXiaomi inceleme

Leave a reply