Xiaomi Mi Watch Lite tanıtılacak! İşte tarih

0
176

Xiaomi akıllı telefonlarının yanında tek de giyilebilir teknolojide de adından laf ettiriyor. Kısa süre evvel Xiaomi Watch Premium Edition modelinin ertelendiğini okumuştuk. Akıllı saat tarafında da oldukça rekabetçi özellikler ve fiyatlar ile karşımıza çıkan şirket şimdi de Xiaomi Mi Watch Lite adlandırmasındaki akıllı saatini tanıtacak.

Uygun fiyatlı Xiaomi Mi Watch Lite geliyor

Akıllı saatin isimindeki Lite takısı ile birlikte dahada ahenk gösteren fiyatlı olduğunu anladığımız cihazın yarın(10 Aralık) tarihinde tanıtılacağı söyleniyor. Gizmochina tarafından emin tek kaynağa dayandırılan bu bilgi Yalnızca tanıtım tarihine yer vermiyor. Akıllı saat aynı zamanda oldukça ahenk gösteren fiyatlı da olacak. 60 doların altında tek fiyatlandırma ile çıkacağı söylenen saatin, ücretinin ”50 dolar” olacağı olasılık ediliyor.

Xiaomi Mi Watch Lite

Yeni Mi Watch Lite modelinde Redmi Watch ile eş özelliklere sahip olacağı aktarılıyor. anımsamak gerekirse, Redmi Watch, 323 ppi piksel yoğunluğu sunan kavisli ekran ve kare tek tasarıma sahip. Oldukça klasik duran akıllı saat bünyesinde
20’den çok hususi arama desteğine ev sahipliği yapıyor.

Lite modelinin pil kapasitesi bilinmemekle birlikte, Xiaomi tek bir şarjla tek haftalık kullanımın mevzubahis olduğu bilgisini paylaşmıştı. Raporlar, Mi Watch Lite’ın 5W şarj desteği ile 230mAh pil içerdiğini gösteriyor.

Yeni Xiaomi akıllı saatin teknik nitelikleri ile ile alakalı evvel dikkat çeken ayrinti ise 1.41 ‘ HD ekran oluyor. bunun için ekstradan dahili GPS, 230 mAh dahili batarya ve 5W şarj desteği bulunuyor. Bluetooth 5.1 ile bağlantı sağlayan tertemiz akıllı saat hem Android hem iOS cihazlar ile kullanılabiliyor. Android tarafında 4.4 ve üzeri, iOS tarafında da iOS 10 ve üzerinde versiyonlar ile kullanılabilecek.

Görsel temsilidir.

Xiaomi Mi Watch LiteXiaomi Mi Watch Lite özellikleriXiaomi Mi Watch Lite ne vakit çıkıyor

Leave a reply