Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi belli oldu

0
247

Xiaomi‘nin uzunca müddettir beklenen akıllı bilekliği Mi Band 5 tanıtılmıştı. Mi Band 5’in ülkemize ne vakit geleceği Daha bilinmezken, Xiaomi’den tertemiz mahsul tanıtımları geliyor. Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi ile birlikte Bir hayli tertemiz ürünün lansman tarihi belli oldu.

Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi netleşti!

Ülkemize Xiaomi Mi Band 5‘in ne vakit geleceği heyecan edilirken, şirket ek ürünlerini tanıtmaya ayni ritimde devam ediyor. Öncelikle Almanya‘da piyasaya sürüleceği düşünülen Bir takım Xiaomi ürünlerinin lansman tarihi belli oldu. 15 Temmuz’da Xiaomi, Mi Smart Band 5, Mi TV Stick ve tek elektrikli scooter tanıtacak.

Bunlara ekstradan Xiaomi’nin dördüncü tek cihazı da piyasaya sürmeyi planladığı biliniyor, ama bunun ne olacağı Daha açıklanmadı. tertemiz tek akıllı telefon veyahut tek tür akıllı hoparlör olabileceği söylemler arasında. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek var olan CEST‘te bu mevzu netleşmiş olacak.

Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi netleşti! - ShiftDelete.Net(1)

Bunlara ek olarak, Portekiz‘deki Mi Store’lar Mi Smart Band 5 ve Mi TV Stick‘i mahsul listeleri içerisine aldı. dahada evvelki sızdırılan bilgilere göre de Mi TV Stick Android TV 9.0 ve 8 GB depolama alanı ile karşımıza çıkacak. Mi Smart Band 5’in kalite listesinde ise dahada evvel argüman edilen NFC, Alexa entegrasyonu veyahut SpO2 sensöründen bahsedilmiyor.

Xiaomi Mi Band 5 ve Mi Smart Band 5 amaciyla de kamera denklanşörü özelliğinin etkinleştirilmesi hedefleniyor. Küresel sürüme gelip gelmeyeceği ise Daha netleşmedi.

Mi Smart Band 5Smart Band 5Xiaomi Mi Smart Band 5Xiaomi Mi TV Stick

Leave a reply