Xiaomi Mi 10 Ultra’da pürüzsüz video dönemi

0
195

Xiaomi Mi 10 Ultra amaciyla hazırlanan tertemiz güncelleme hemide kamera ayni vakitte da batarya performansı ile alakalı oldukça mühim özelliklere ev sahipliği yapıyor. Mi 10 Ultra’nın kamerası DxOMark testinden 130 puan almayı başarmıştı.

Şu vakit kamera ile alakalı maksimum puana sahip var olan bu akıllı telefon geçen ay tanıtılmıştı. Sürüm etiketi MIUI V12.0.10.0 QJJCNXM var olan bu güncellemede 6 tertemiz değişikliğe yer verildi. MIUI 12 altyapısına sahip var olan bu yazılımda neler var?

Xiaomi Mi 10 Ultra hemide kamera ayni vakitte da batarya amaciyla yenilendi

Xiaomi’nin Mi 10 Ultra modelinde bulunan şarj ekranını dahada işlevsel tek şablon ile değiştirdiği öğrenildi. Ayrı olarak şarj esnasında yaşanması muhtemel var olan ısınma problemlerinin de önüne geçildiği bildirildi.

Sıcaklığın çok olduğu yerlerde şarj edilen Mi 10 Ultra modellerinin şarj olamama meselesi ortadan kaldırıldı. bunun için ekstradan Mi 10 Pro’nun uzunca tek vakit süresince kullanılmamasından dolayı alana gelen ve bataryanın etkinleştirilmesi esnasında şahit olunan kasma problemi tesirsiz hâle getirildi.

Xiaomi Mi 10 Ultra kamera

Son olarak Video araç Kutusu adli yazılımın canli çekim özelliği geliştirildi. Kamera amaciyla kazançlan yenilik ise video çekimi ile alakalı. Kullanıcılar artık akıcı ve pürüzsüz olarak nitelendirilen alakalı yakınlaştırma özelliği eşliğinde video çekebilecek.

MIUI ekibinin DxOMark ile iletişime geçtiği de elde edilen veriler arasında yer alıyor. Xiaomi, DxOMark’tan Mi 10 Ultra’nın kameralarını tekrar test etmesini istiyor. Dilerseniz bu akıllı telefonun kameralarını ve bataryasını tek sefer dahada hatırlayalım.

Xiaomi Mi 10 Ultra batarya

Arka kamera: 48 Megapiksel (f/1.85) anne kamera, 12 Megapiksel (f/2.0) telefoto kamera, 48 Megapiksel (f/4.1) telefoto kamera, 20 Megapiksel (f/2.2 ) ultra geniş açılı kamera, OIS ve 8K video kaydı
Ön kamera: 20 Megapiksel (f/2.3)
Batarya kapasitesi: 4500 mAh
Hızlı şarj desteği: 120W hızlı şarj, 50W kablosuz hızlı şarj ve 10W zit şarj

Xiaomi Mi 10 Ultra ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

xiaomi mi 10 ultraxiaomi mi 10 ultra özellikleriXiaomi Mi 10 Ultra bataryaXiaomi Mi 10 Ultra batarya özellikleriXiaomi Mi 10 Ultra güncellemexiaomi mi 10 ultra kameraxiaomi mi 10 ultra kamera özellikleri

Leave a reply