Xiaomi kabul etti! Yeni MIUI 12 sürümü tehlike saçıyor

0
165

Yeni yayımlanan tek MIUI 12 güncellemesi Ne yazık ki Xiaomi kullanıcıları amaciyla tehlike saçıyor. geçen ay MIUI 12 sebebinden batarya ile alakalı meseleler yaşadığını söyleyen Bir hayli kişi, istediği yazılımsal desteği tek türlü elde edemiyor.

Çinli firmanın bu yazılım aracılığı ile tasarımsal değişikliklere odaklanması hoş karşılanmadı. çünkü kullanıcılara göre önceliğin mükemmel tek deneyimin sağlanmasına verilmesi gerekiyor. MIUI 12.2.1.0 güncellemesinin getirdiği yenilikler neden meseleli ve mesele ne ile ilgili?

MIUI 12 güncellemesi Xiaomi yeni sezon modelleri amaciyla neden tehlikeli?

Android 11 tabanlı var olan tertemiz yazılımın kamera uygulamasını tertemiz modlar ile donattığı duyurulmuştu ama bu modlar sebebinden stabilizasyon problemleri alana gelmeye başladı. Xiaomi artık MIUI 12.2.1.0 adli yazılımın yüklenmesini öneri etmiyor.

Redmi K30, Mi 10 ve Mi 10 Pro kullanıcıları bu yazılım sebebinden 2. SIM eşliğinde İnternet’e bağlanamadığını söyledi. Ayrı olarak şarj işlemi esnasında ekranın dokunmatiği bozulabiliyor ve oyunlarda düşük FPS sıkıntısı baş gösteriyor.

MIUI 12 güncellemesi

Bataryanın çok acele bittiğini belirten Xiaomi kullanıcıları, ekran görüntüsü alındığı sırada telefonun yavaşladığını ve aşırı ısındığını ifade etti. MIUI 12.2.1.0 sayesinde yayımlanan tertemiz kamera modlarının gece çekimleri, sema çekimleri, doğa çekimleri ve parlaklık benzeri mühim konularda çok iyi avantajlar sağladığı belirtildi.

Xiaomi şimdilik bu güncellemenin dağıtımını durdurdu. Milyonlarca kişi Çinli firmanın bu mevzu ile alakalı yapacağı izaha odaklanmış durumda. Önümüzdeki günlerde neler olacağını göreceğiz.

MIUImiui 12MIUI 12 güncellemeleriMIUI 12 güncellemesiMIUI 12 haberlerixiaomiXiaomi haberleriXiaomi model akıllı telefonXiaomi model akıllı telefonlarXiaomi telefonlarXiaomi telefonları

Leave a reply