Xbox Game Pass zamlanıyor! İşte yeni fiyat

0
146

Xbox Game Pass ücreti amaciyla tek düzen etme geleceği açıklandı. Xbox Game Pass for PC Twitter hesabından ve Xbox blog sayfasından duyurulan zam haberi şu vakit amaciyla Yalnızca PC platformunda Game Pass sahibi olanları ilgilendiriyor.

17 Eylül’de Xbox Game Pass for PC ücreti ikiye katlanıyor

Xbox Game Pass for PC 17 Eylül’den Başka bir deyişle önümüzde haftadan bu yana tertemiz fiyatlarla sunulacak. senelik aza var olan kullanıcılara bu farklık tek sonraki fatura döneminde yansıtılacak.

Microsoft oyunlarına evvel günden erişim sağlamanıza imkan tanıyan, bununla birlikte Behesda, Sega, Deep Silver benzeri yayıncıların üçüncü parti oyunlarını barındıran Xbox Game Pass oyunculara avantajlı fiyatlar sunuyordu. Electronic Arts iş birliği ile kullanıcısını EA Play abonesi de yapan Microsoft 17 Eylül’den bu yana AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ pazarındaki oyunculardan keselerin ağzını belli tek süre olsun açmalarını isteyecek.

4.99 dolarlık fiyatını 9.99 dolar olarak revize eden, bu hamleyle tam iki katı bedele ulaşan Game Pass for PC amaciyla yapılan bu ücret düzenlemesi şimdilik Yalnızca ABD pazarını ilgilendiriyor. Bu güncellemenin başka bölgelere özellikle de ülkemize tek tesirinin olup olmayacağı ise şu vakit amaciyla belirsizliğini koruyor. Döviz kurunun yükselişi derhal peşinden bu tip çözümler ülkemiz amaciyla sayılı avantajlı metodlar arasındaydı. Microsoft’un ülkemizde de eş tek atilim yapıp ücretleri ikiye katlaması hatri sayilir büyüklükte reaksiyon ile karşılanabilir.

Game Passmicrosoftxboxxbox fiyatlarıxbox game pass aboneliklerixbox game pass for pcxbox game pass zamXbox Türkiye

Leave a reply