WhatsApp’a yeni özellikler geliyor! Hareketli çıkartmalar, QR kodları ve daha fazlası…

0
310

Facebook çatısı altında bulunan ve dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp’a tertemiz özellikler geliyor. WhatsApp, blog sayfasından yaptığı paylaşımla tertemiz özellikler hakkındaki detayları duyurdu. WhatsApp’ın yenilikleri arasında etkin devinim eden çıkatmalar, QR kodları ile tertemiz kişi ekleme, WhatsApp Web ve masaüstü amaciyla koyu mod, görüntülü grup aramalarındaki geliştirmeler ve KaiOS işletim sistemindeki durum özelliği güncellemesi bulunuyor.

WHATSAPP, YENİ ÖZELLİKLERİN MÜJDESİNİ VERDİ

WhatsApp’ın tertemiz özellikler ile alakalı Blog sayfasında yaptığı paylaşım şu şekilde;

Karşınızda etkin devinim eden çıkartmalar, QR kodları ve dahada fazlası

WhatsApp dünyanın dört tek yanında iki milyarın üzerinde kişi tarafından kullanılıyor ve çok seviliyor. Bizler de tek istikametten kullanıcılarımıza aileleri ve arkadaşlarıyla hasbihal faktörün basit, emin ve saklı tek yolunu çikarmaya odaklanırken başka istikametten mahsul tasarımımızı geliştirmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Amacımız WhatsApp’ın herkesin her yerde iletişim kurmak amaciyla kullandığı en kullanışlı metot olmaya ayni ritimde devam etmesini sağlamak.

Bugün, tek sonraki ani çok hafta içinde kullanıma sunacağımız Bir takım tertemiz nitelikleri size duyurmanın heyecanı içindeyiz:

Hareketli Çıkartmalar: Çıkartmalar WhatsApp üzerinden iletişime geçmenin en hızlı popülerleşen yöntemlerinden biri. Her vakit milyarlarca çıkartma gönderiliyor. WhatsApp olarak, tertemiz etkin devinim eden çıkartma paketlerini kullanıma sunuyoruz. Kendinizi ifade etmenizi kolaylaştıran bu çıkartmalar şimdi dahada da eğlenceli.

QR kodları: tertemiz kişi ek etmeyi her vakitkinden dahada basit vaziyete getiriyoruz. Çok yakında, tertemiz biriyle tanıştığınızda QR kodunu tarayarak onu kişilerinize ekleyebileceksiniz. Artık telefon numaralarını tek tek girmeniz gerekmiyor.

WhatsApp Web ve Masaüstü amaciyla Koyu mod: fevkalade popüler Koyu mod teması şimdi bilgisayarınızda da kullanılabiliyor.

Görüntülü grup aramalarında geliştirmeler:
Şimdi sekiz kişinin aynı anda katılabildiği görüntülü aramalarda istediğiniz kişiye odaklanmanızı dahada basit vaziyete getiriyoruz. İstediğiniz katılımcının videosunu basılı bulundurarak tam ekran olacak şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca, 8 veyahut dahada az katılımcı bulunan grup sohbetlerine video simgesi ekledik. böylelikle tek bir dokunuşla kolayca görüntülü grup araması başlatabiliyorsunuz.Durum özelliği şimdi KaiOS’te de kullanılabiliyor:
24 saatten ardindan kaybolan güncellemeler paylaşmanıza imkan veren bu popüler özelliğin keyfini şimdi KaiOS kullanıcıları da çıkarabiliyor.

Bu özellikler tek sonraki ani çok hafta içinde WhatsApp’ın en güncel sürümleriyle kullanıma sunulacak.

 

Facebook WhatsApp YouTube
nihayet güncelleme: 17:49 01.07.2020

Leave a reply