WhatsApp için yolda olan yeni özellikler

0
48

WhatsApp kazanacağı iki tertemiz özellik ile gündeme geldi. Bu kapsamda WhatsApp, vaziyete yüklemeden ve tek kişiye göndermeden evvel videoları sessize almak amaciyla kullanılabilecek tertemiz tek özelliği getirecek. Android kullanıcıları amaciyla bu evvel aşamada tek kalite olsa da iPhone kullanıcıları amaciyla yakında gelmesi muhtemel tek kalite olarak karşımıza çıkıyor.

iPhone kullanıcıları amaciyla tertemiz tek kalite dahada bulunuyor. Bu kalite ‘‘daha ardindan oku’‘ olarak adlandırılıyor ve kullanıcının var Arşivlenmiş Sohbetler özelliğinin dahada iyi tek sürümüne sahip olmasını sağlıyor.

WhatsApp kazanacağı iki tertemiz kalite ile karşımızda

WABetalinfo, Android amaciyla WhatsApp‘ın 2.20.207.2 beta sürümünün , tek kullanıcı vaziyeti olarak yüklemeden veyahut başka kişilere göndermeden evvel videoları sessize alabilen tek özelliğin varlığından bahsediyor. Paylaşılan ekran görüntüsünden, videoyu editlemek amaciyla dosya boyutu ve süre ayrıntılarının yanında bulunan hoparlör simgesine dokunmak yeteri civarindan oluyor. Bu sayede video sessize alınmış oluyor.

WhatsApp kazanacagi iki tertemiz ozellik-00

Yeni özelliğin Daha geliştirme aşamasında olduğunu ve bu güncellemenin şu anne civarindan beta testi amaciyla dahi var olmadığı söyleniyor. Yakın gelecekte ise bu güncellemenin Android kullanıcıları amaciyla kullanıma sunulması bekleniyor.

WABetalnfo’nun başka tek raporunda, WhatsApp’ın Yalnızca videoları sessize alma özelliği üzerinde çalışmadığını, aynı zamanda var arşivlenen sohbetleri, dahada ardindan oku özelliğini kullanarak değiştirmeye çalıştığını aktarıyor. iPhone amaciyla WhatsApp sürümü 2.20.130.16 beta’nın gelecekte bu tertemiz özelliğe sahip olacağı söyleniyor.

android amaciyla whatsappiphone amaciyla whatsappvideoları göndermeden evvel sessize almakwhatsappWhatsApp dahada ardindan okuWhatsApp kazanacağı iki tertemiz özellikWhatsApp videoları sessize almakWhatsApp tertemiz özelilkler

Leave a reply