Wayfair iddiaları için Trendyol’dan açıklama!

0
348

Wayfair skandalı bütün hayat gündemine oturmuş durumda. ABD’de Wayfair isimli e-ticaret sitesinde ürünler üzerinden bebek ticareti yapıldığı iddialarına karşı iki değişik görüş alana çıktı. Bunun Tamamiyle tek komplo kuramı olduğunu dile getirenler bulunurken, iddiaların hakikat olduğunu müdafaa eden tek kitle bulunuyor.

Trendyol, Wayfair iddiaları amaciyla İzah yaptı!

Tartışmalar ayni ritimde devam ederken, ülkemizin en popüler e-ticaret platformlarından Trendyol aynı suçlama ile karşı karşıya kaldı. Sami Değirmencioğlu isimiyle açılan mağazada bebek kıyafetlerinin 70 Bin TL’den 290 Bin TL’ye çeşitli fiyatlar ile sergilenmesi üstüne Twitter’da paylaşılan tek tweet, binlerce retweet aldı.

Trendyol benzeri platformlarda satıcılar ürünlerini listeleyebiliyor. Ancak, eş şekilde Halı ve Kilim benzeri kategorilerde Bir takım ürünlerin 160 Bin TL’yi bulan fiyatlar ile listelenmesi ve “çocuk” ifadelerinin yer alması sonrasında her biri Trendyol’dan tek İzah beklemeye başladı. Bu ürünler hızlı tek şekilde Trendyol’dan kaldırılırken, yapılan izahta şu ifadelere yer verildi;

Wayfair iddiaları ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

trendyolWayfairwayfair iddialarıwayfair skandalı

Leave a reply