Uygun fiyatlı Elephone modelleri elimizde! Hediyeli video

0
215

Uygun fiyatlı Elephone modelleri tek müddettir ülkemizde satılıyor. Biz de bu videomuzda Elephone U3H özellikleri, Elephone PX özellikleri, Elephone A7H özellikleri ve Elephone A6Max nitelikleri ile alakalı detaylara yakından bakıyoruz.

Uygun fiyatlı Elephone modelleri

18 Haziran’dan bu yana ülkemiz pazarında satışa sunulan dört değişik Elephone modeli bulunuyor. Bu modellere yakından bakmak ve satın almak amaciyla buraya veyahut aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Elephone U3H özellikleri

Elephone U3H özellikleri ile alakalı detaylara evvel olarak ekrandan başlayalım. Telefonda 6.53 inçlik FHD+ ekran kullanılıyor.

Gücünü MTK P70 işlemciden alan telefonda 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile geliyor. Kutu Android 9.0 ile kutudan çıkıyor.

Kamerayalara baktığımızda ise bizi arkada 48 Megapiksellik ve 5 Megapiksellik ikili tek kamera kurulumu karşılıyor. Önde ise 8 Megapiksellik tek kamera kullanılıyor. NFC ve kablosuz şarj desteği ile gelen telefonda 3.500 mAh’lik batarya kullanılıyor.

Elephone PX özellikleri

Elephone PX özellikleri ile alakalı detaylarda ise telefonun 18:9 tek ekran oranı ile geldiğini görüyoruz. Bu ekran da 6.53 ‘ büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlüğünde.

MTK 6763’ten güç alan telefonda dört GB RAM ve 64 GB depolama alanı görev alıyor.

Kameralara baktığımızda ise 16 Megapiksellik anne kameraya iki Megapiksellik derinlik sensörünün eşlik ettiğini görüyoruz. Pop-up kameraya sahip telefonun ön kamerası ise 16 piksel çözünürlüğünde.

Telefon 3.300 mAh’lik bataryadan besleniyor ve bu batarya hızlı şarj desteğine sahip.

Elephone A7H özellikleri

Elephone A7H nitelikleri ile alakalı detaylara baktığımızda bu sefer bizi 6.41 inçlik tek ekran karşılıyor. Bu telefon da gücünü MTK 6763’den alıyor ve kutudan Android 9.0 ile çıkıyor.

Arkada bizi 13 Megapiksellik ve iki Megapiksellik ikili tek kurulum karşılıyor. Öndeki kamera ise 8 piksel çözünürlüğünde.

Telefonda 3.900 mAh’lik batarya kullanılıyor.

Elephone A6Max özellikleri

Son olarak gelelim, Elephone A6Max özelliklerine. Bu telefonda da 6.53 inçlik ekran kullanılıyor. Yüzde 90.3’lük ekran/kasa oranına sahip var olan ekranın çözünürlüğü ise HD+.

Gücünü MTK 6262’den alan telefonda dört GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı kullanılıyor. Kameralarda ise bizi 20 Megapiksellik anne kamera ve iki Megapiksellik 2. kamera karşılıyor. Önde de tekrar 20 piksel çözünürlüğünde tek kamera kullanılıyor.

3.450 mAh’lik bataryadan beslenen telefon, kablosuz şarj desteğine de sahip.

ElephoneElephone A6Max özellikleriElephone A6Max kutu açılışıElephone A7H özellikleriElephone A7H kutu açılışıelephone kutu açılışıElephone modelleriElephone PX özellikleriElephone PX kutu açılışıElephone U3H özellikleriElephone U3H kutu açılışıhakkı alkanUygun fiyatlı Elephone modelleriuygun fiyatlı modelleruygun fiyatlı telefonlar

Leave a reply