Ünlü PlayStation 4 oyunu, PlayStation 5’e gelebilir

0
241

RPG oyunu kategorisinde yer alan bir yapımın PlayStation 5’e gelebileceği açıklandı. Bilindiği üzere dün PlayStation 5 için yeni bir tanıtım tarihi yayımlandı.

Milyonlarca oyuncunun heyecanla beklediği yeni nesil konsol, ünlü bir PlayStation 4 oyunu ile buluşabilir. Alınan bilgilere göre bu yapım yeniden düzenlenecek.

Ünlü RPG oyunu PlayStation 5 için gelebilir: Bloodborne

Bloodborne Remastered olarak adlandırılması beklenen popüler oyun, PlayStation 4’ün özel oyunlarından birisi olarak biliniyor. “Remastered” kavramı, bir projenin gelişen teknoloji eşliğinde yeniden düzenlenmesi anlamına geliyor.

Bu bağlamda hem grafiksel açıdan hem de yapısal açıdan daha gelişmiş bir altyapı ile geliştirilecek olan Bloodborne, PlayStation 5’in tanıtım etkinliğinde sahneye çıkabilir. Zira Sony, bu etkinlikte bazı oyunları da tanıtmayı düşünüyor.

RPG oyunu

Henüz Sony cephesinden bu konu hakkında bir açıklama gelmedi. Son birkaç haftadır Bloodborne adına ortada dolaşan söylentiler, Twitch’te yayın yapan “CaseyExplosion” sayesinde bir kez daha gündeme geldi.

“CaseyExplosion”, kendisine ait olan Twitter hesabından Bloodborne’un PC sürümünden bahsetmişti. Twitch yayıncısı, RPG yapımının bilgisayar sürümünü de beklediğini açıklamıştı. Zira PC kullanıcıları yıllardır bu haberi bekliyor.

RPG oyunu PlayStation 5

Buna ek olarak kendisinin Bloodborne Remastered isimli bir PlayStation 5 oyununu da beklediği biliniyor. 24 Mart 2015 yılında PlayStation 4 için piyasaya sürülen RPG oyunu, çok oyunculu moda da sahip.

Dark Souls ve Sekiro: Shadows Die Twice gibi yapımlara imza atmış olan From Software’ın mührünü taşıyan Bloodborne, PlayStation 4’ün en çok satan oyunları arasında yer alıyor. RPG oyunu Bloodborne için neler düşünüyorsunuz?

Bloodborne PlayStation 5Bloodborne RemasteredPlayStation 5 Bloodborne RemasteredPlayStation 5 RPG oyunlarıPlayStation 5 RPG oyunuRPG oyunu PlayStation 5

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply