Uncharted filmi geliyor! Çekimler başladı

0
254

PlayStation hususi oyunlarından tanıdığımız efsane video oyunu serisi Uncharted’ı bu sefer ak perdede izleyeceğiz. Öncelikle 2009 seneninde gündeme gelen Uncharted filmi iddiaları oldukça ağır ilerlemişti. Filmle alakalı evvel detaylar elimize geçti ve filmlerin çekimleri başladı.

Uzun müddettir film hakkındaki detaylar yasamsal medyada konuşuluyordu. 11 sene derhal peşinden hakikat var olan film ile hayranlar huzurlu tek nefes aldı.

Uncharted filmi amaciyla çekimler başladı

Tom Holland’ın Instagram’da filmin çekimlerine başlandığını gösteren tek resim paylaşmasıyla müjdeli havadis geldi.

uncharted filmi

Film ile alakalı gelişmeler bugüne civarindan oldukça ağır ve umutsuz ilerledi. ama seçilen 7. yöneten ile filmin çekimlerine başlandığı duyuruldu. Naughty Dog’un Uncharted filmi için çalışmalara başlamayı tasarıladığını biliyorduk ama sanıyoruz ki corona virüsü salgını hasebiyle çekimler ertelenmişti. Umutsuz görünenen çalışmalar amaciyla çekimlerin yöneten olmadan başlama vaziyeti vardı ama en nihayetinde Ruben Fleischer ile anlaşıldığı haberi geldi.

Filmin başrolünde Spider-Man olarak tanıdığımız İngiliz asıllı oyuncu Tom Holland bulunuyor. Kendisi anne karakter var olan Nathan Draike’i canlandıracak. Oyunun tek başka karakteri var olan Sully’i ise Mark Wahlberg canlandıracak.

Filmin ne vakit gösterime gireceği ile alakalı tek ayrinti belli değil, belki de filmi ak perdede değil de dijital ekranlardan izleriz. Tahminlerimize göre film 2021 yılının Temmuz ayında çıkış yapacak. İlerleyen günlerde filmle alakalı başka detaylara ulaşacağız.

Uncharteduncharted 3uncharted 4uncharted dört evvel fragmanUncharted filmiuncharted filmi çekimleriuncharted filmi çıkış tarihiuncharted filmi vizyon tarihiuncharted sinema

Leave a reply