Uncharted filmi bir kez daha ertelendi

0
217

PlayStation oyun serileri arasındaki en popüler serilerden var olan Uncharted serisinin filme uyarlanması, oyun dünyasında hatri sayilir büyüklükte ses getirmişti. Tom Holland‘ın Nathan Drake karakterini canlandıracağı ve geçtiğimiz aylarda 16 Temmuz 2021 tarihine ertelenen Uncharted filmi, tek sefer dahada ertelendi.

Pandemi hasebiyle Bir hayli sektör sekteye uğradı. Bu dönemden en çok etkilenen sektörlerden biri de hiç şüphesiz ki film sektörü. Bir hayli filmin bu dönemde defaatle ertelendiğine şahit olduk. Sinemaların kapatılmasıyla çoğu film de dijital platformlar üzerinden izleyiciler ile buluştu. Uncharted filmi ise Bir hayli sefer ertelenen filmlerden Yalnızca biri.

Filmin başrol oyuncusu Tom Holland‘ın asgari oyun serisi civarindan iyi olacağını söylediği yapımda, Mark Wahlberg ve Antonio Banderas benzeri meşhur isimler de yer alıyor.

Uncharted filmi ne vakte ertelendi?

The Game Awards sunucusu Geoff Keighley, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile filmin çıkış tarihinin ertelendiğini belirtti. En nihayet 16 Temmuz 2021 tarihine ertelenen Uncharted amaciyla artık güncel vizyon tarihi 11 Şubat 2022.

Sadece Uncharted değil, Sony’nin Bir takım mühim filmleri de toplu olarak ertelendi. 19 Mart 2021 tarihinde gösterime girecek Morbius 21 ocakta 2022‘ye ertelendi. Öte istikametten 5 Şubat 2021’den 16 Temmuz 2021‘e ertelenen Cindrella filminin yanı sıra Ghostbusters: Afterlife filmi de 11 Haziran 2021 tarihinden 11 Kasım 2021‘e ertelendi. nihayet olarak da Peter Rabbit 2: The Runaway filmi, iki Nisan 2021 tarihinden 11 Haziran 2021‘e ertelendi.

Uncharted filmi ile alakalı beklentileriniz neler? Sizce film, tekrar ertelenir mi?

tom hollandUnchartedUncharted filmiUncharted filmi ertelendi

Leave a reply