Ücretsiz oyun nasıl alınır? – Epic Games oyunları

0
307

GTA V’i fiyatsız tek şekilde milyonlarca insanın kullanımına sunan Epic Games fiyatsız oyunlar vermeye ayni ritimde devam ediyor. Bu videomuzda, “Epic Games fiyatsız oyun download işlemi nasıl yapılır, Epic Games fiyatsız olacak oyunlar hangileri, nasıl takip edilir?” benzeri heyecan edilen suallere cevap veriyoruz.

Epic Games fiyatsız olacak oyunlar hangileri, nasıl takip edilir?

Epic Games Store, Steam benzeri tek oyun kütüphanesi olarak düşünülebilir. Burada tek kütüphaneye sahipsiniz ve kütüphanenize eklediğiniz oyunları sınırsız tek şekilde oynayabiliyorsunuz. Epic Games’i en dikkat cazip kılan nokta ise haftalık olarak verdiği fiyatsız oyunlar. Ayrı olarak devamlı olarak hesabınıza gelen kuponlarla belli başlı oyunları 60 Lira benzeri indirimlerle satın alabiliyorsunuz. Biz de sizler amaciyla Epic Games fiyatsız oyun indir işlemi nasıl yapılır, fiyatsız oyunlardan nasıl haberiniz olacak suallerini yanıtladık. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Epic Games fiyatsız oyunlar hakkında

Epic Games Store üzerinden her hafta oyuncuları fiyatsız oyunlar bekliyor. Geçtiğimiz haftalarda, Epic Games Store üzerinden senelerin efsaneleşmiş oyunu GTA V armağan edildi. Şu anda satın almak isteyenlerin 169 Lira benzeri tek ücret ödemesi koşul olan oyunu, Epic Games Store’u takip edenler kütüphanelerine fiyatsız eklediler. Kütüphaneye fiyatsız tek şekilde eklenen bu oyun sınırsız tek şekilde oynanabialecek. Biz de bu videoda, sizler amaciyla Epic Games’in bu indirimlerine değindik. Epic Games Store’u bilgisayarınıza kurabiliyorsunuz. ayni vakitte da bu kurulum işlemi, hemide macOS işletim sistemini kullanan bilgisayarlara ayni vakitte da Windows kullanan bilgisayarlara gerçekleştirilebiliyor. Başka bir deyişle Epic Games Store en çok seçenek edilen iki işletim sisteminde çalışsa da Bir takım oyunların her bilgisayarda çalışmadığını da size unutmadan söyleyelim. Bilgisayarınıza Epic Games Store’u indirdikten ardindan veya internet sitesi üzerinden bu fiyatsız oyunlar takip edebilir, her hafta karşımıza çıkan iki oyunu fiyatsız tek şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Videoyu izledikten ardindan YouTube yorumları üzerinden bizlerle fikirlerinizi ve popüler oyunlarınızı paylaşmayı unutmayın. Ayrı olarak Epic Games üzerinden fiyatsız var olan veyahut sizlerin de kanalımıza izleyen başka oyunculara tavsiyeleri varsa lütfen tekrar YouTube yorumları üzerinden bizlerle paylaşın. Şimdiden iyi seyirler!

epic gamesepic games ücretsizEpic Games fiyatsız oyunepic games fiyatsız oyun nasılEpic Games GTA 5epic games haftalık fiyatsız oyunlarEpic Games Launcherepic games nasıl kayıt olunurEpic Games Store

Leave a reply