TurkNet neden zam yaptı? Merak edilenleri sorduk

0
247

Geçen hafta TurkNet zam duyurusu ile gündeme geldi. TurkNet zam yaptı haberlerinin ardından biz de bu zammın nedenlerini TurkNet Bireysel İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş ile konuştuk. TurkNet fiyat değişikliği sonrasında kullanıcıları yeni dönemde neler bekliyor?

TurkNet zam yaptı! TurkNet fiyat değişikliği neden yapıldı?

TurkNet geçen hafta kullanıcılarına bir e-posta yolladı ve yeni dönemdeki zammını duyurdu. Peki, bu karar neden alındı? Yeni dönemde kullanıcıları neler bekliyor?

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri röportaj ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

TurkNet neden zam yaptı?

Taahhütün bulunmadığı Özgür İletişim Paketi, 76 TL’lik fiyat etiketine sahipti. 1 Temmuz’dan itibaren Özgür İletişim Paketi 88 TL’den alıcı bulacak. Bu fiyat artışını, dünyaca geçirmiş olduğumuz olağanüstü günler nedeniyle olabildiğince ertelemeye çalıştığını belirten TurkNet, son 1 yılda kullanıcıların veri kullanımının yüzde 50, maliyetlerinin ise yüzde 15 arttığını belirtti. Aynı zamanda yatırımların maliyetini etkileyen döviz kurlarının da altını çizdi. Tüm bu sebeplerden dolayı fiyat artışı gerçekleştirmek zorunda kalan TurkNet, bu hizmetin fiyatlarının her yıl ortasında gözden geçirilip düzenleme yapıldığına da dikkat çekti. Gönderilen e-postada yıl ortasında fiyatların gözden geçirilmesinin ardından 1 yıl boyunca herhangi bir değişiklik olmadığı bilgisine de yer veriliyor.

internet hızlarısinan kurmuşTürkNetTurkNet Bireysel İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuşturknet fiyatturknet fiyat değişikliğiturknet fiyatlarıturknet fiyatları 2020turknet hızları artacak mıturknet internet fiyatlarıturknet internet hızıturknet neden zam yaptıturknet zamturknet zammı

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply