Tüm zamanların en iyi Netflix filmleri!

0
226

Netflix karantina günlerinde en çok izlenen platformlar arasında yer alıyor. Popüler eğlence platformu milyonlarca etkin aboneye sahip. Bu aboneleri içinse hususi içerikler sunuyor. Platformun hemide hususi yapım Bir hayli dizisi ayni vakitte da filmi bulunuyor. İşte tüm zamanların en iyi Netflix filmleri listesi!

Tüm zamanların en iyi Netflix filmleri listesi!

Netflix’in Özgün filmlerine yönlendirilen eleştiriler bulunuyor bu yüzden platformda bulunan filmlerin izlenme oranları çok fazla oluyor. Corona virüsü salgını döneminde Netflix Bir hayli yapım yayımladı. özellikle Chris Hemsworth‘un bulunduğu Extraction filmi Sahiden de çok konuşuldu. Filmi beğenenler olduğu benzeri beğenmeyenler de tabiki oldu ama milyonlarca kişiye ulaştı.

Yine çok başarılı tek film olarak konumlandırılan Spenser Confidential, Türkiye’de Spencer Kanunları başlığı isimi altında yayımlandı. Bunların yanında Murder Mystery, Bird Box, 6 Underground, filmleri de en çok izlenen filmleri arasında yer alıyor.

Tum zamanlarin en iyi Netflix filmleri listesi

Söz konusu izlenme rakamlarının vaziyeti ise belli tek süre karmaşık çünkü Netflix normalde her izleyicinin muhtevası izledi olarak sayılması amaciyla asgari yüzde 70’ini izlemesi gerekiyordu. Bu durumda, iki saatlik tek filmin asgari 84 dakika izlemeniz gerekiyor. Bu demek oluyor ki 60 dakika izlerseniz izlediniz sayılmıyor.

Sonrasında Netflix tertemiz tek düzen etme getirdi ve içerikleri  ”en az iki dakika” izleyen her biri artık o muhtevası izlemiş sayılıyor. Bu da izlenmelerin çok yükselmesine neden oluyor. mevzubahis rakamlar da bunun tek neticesi olarak karşımıza çıkıyor.

İşte en iyi Netflix filmleri ve izlenme rakamları:

1) Extraction / 90 milyon

Bu sene platformdaki yerini alan Extraction, aksiyon ve gerilim filmi olarak kategorize ediliyor. Yönetmenlik koltuğunda Sam Hargrave oturuyor. Senaryo tarafında ise Avengers’dan tanıdığımız Joe Russo yer alıyor. Film, tek uyuşturucu kaçakçısının erkek çocuğunu kurtarmak amaciyla Bangladeş’e gönderilen tek paralı askerin hikayesini mevzu alıyor. Film Netflix’teki yerini, 24 Nisan 2020’de aldı.

6 UndergroundBird BoxextractionMurder MysterynetflixSpenser Confidentialtüm zamanların en iyi Netflix filmleri listesi

Leave a reply