Toptan Saç Bandı

0
4

Saç bandı, genellikle saçı yüzden veya gözlerden uzak tutmak için saça veya alnın etrafına takılan bir giysi aksesuarıdır. Baş bantları genellikle bir elastik malzeme ilmiğinden veya at nalı şeklindeki esnek plastik veya metal parçasından oluşur. Çeşitli şekil ve boyutlarda gelirler ve hem moda hem de pratik veya faydacı amaçlar için kullanılırlar.

 

Saç bantları modanın sürekli yenilenen aksesuarlarındandır. Günümüzde gereklilik olması yanında, isteğe göre de pek çok seçeneği bulunmaktadır. Baskılı, süslenmiş ve yastıklı kafa bantları hayatın içinde büyük yer kaplar.

 

Ürünler ve Seçenekler

 

Toptan kadın saç bandı ve saç tokası koleksiyonumuzu inceleyin. Toptan saç aksesuarları seçeneklerimizle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Bu saç bantları ve saç bağları, hareket halindeki tüm kadınlar ve kızlar için önemli bir öğedir. Saç aksesuarları festivale gidenler, öğrenciler, sporcular ve hızlı bir stil dokunuşuna ihtiyaç duyan herkes için mükemmel bir yardımcıdır.

 

Boyut ve Desen Seçenekleri:

 

Kitti.com’da toptan saç bandı satışı yapılmaktadır. Eşsiz koleksiyonumuza göz atın ve birçok muhteşem saç bandı seçeneklerimizden birini seçin. Örgü saç bantları, elastik saç bantları, saten saç bantları, parıltılı saç bantları, batik saç bantları bulunmaktadır. Ayrıca tek renk, çiçek, puantiyeli ve farklı desenli toptan saç bandı satışı yapılmaktadır. Kış için örgü saç bantları, kulağınızı örtmek ve aynı zamanda saç bandı olarak kullanmak için en iyi seçenektir.

 

Renk ve Kumaş Seçenekleri:

 

Bütün ürünler pek çok renk seçeneğine sahiptir. Toptan saç bandı istediğiniz miktarlarda kolayca yapılabilmektedir. Ayrıca pek çok kumaş seçeneği de bulunmaktadır. Pamuk, kadife, saten, düz elastik veya süper yumuşak örgü türleri bulunmaktadır. Ayrıca bedene göre de alışveriş yapabilirsiniz. İnce saç bantları, geniş saç bantları ve pek çok seçenek bulunmaktadır. Ne kadar almak istediğiniz size kalmış. Kadın, unisex ve çocuklar için seçenekler bulunmaktadır.

 

Sipariş Süreci

 

Özenle hazırlanmış katalogda kitti.com’dan toplu saç bandı siparişi yapabilirsiniz. Uygun toptan fiyatlarla çok çeşitli stil ve tasarımlara ulaşabilirsiniz. Toptan saç bandı koleksiyonu her zaman önümüzdeki sezon için modaya uygun olarak güncellenir. Bu sayede işletme ön saflarda yer alır. İster düğümlü saç bantları ister mücevherli saç bantları arıyor olun, toptan saç bantlarımız moda aksesuar koleksiyonunuz için mükemmel bir ektir.

Leave a reply