Toptan Fötr Şapkalar Kitti.com.tr Adresinde

0
21

Fötr, şapka kullanıcısına yüksek enerji veren, tasarım ve şıklığıyla göz dolduran bir aksesuardır. Koruma ve güvenlik işlevi yanında modern tasarımı, muhteşem renk seçenekleriyle her yaştan erkekler için hazırlanmaktadır. Kitti toptan fötr modellerini yüksek kalite kumaşlardan üreterek satışa sunmaktadır. Erkek çocuklar için dümen maviden düğmeli çapa desenliye, dragon petrolden 12 armalı beyaza kadar muhteşem modeller ve renklerden gözlerinizi alamayacaksınız. Yetişkin erkekler için de kamp modelinden travel gri fötr şapka modelleri beğeni kazanmaktadır.

 

Toptan Fötr Kumaş ve Modelleri

 

Kitti marka toptan fötr şapkaların satışınızda bulunması büyük avantaj sağlayacaktır. Görsel şıklığı ve kumaş kalitesi tartışmasız bir numara olarak üretilmiş bulunmaktadır. Türkiye’nin her köşesinde bilinen ve güvenle kullanılan kitti fötr, dünyanın pek çok ülkesinde de yüksek oranda tercih edilmektedir. 0 pamuklu kumaşları, özel tasarım görselleri ve muhteşem dikişleriyle kullanıcıya ulaştırılmaktadır. E ticaret modeli satışa da açılmış olan toptan fötr şapkaları siz de güvenle satışlarınız arasına alarak fark yaratabilirsiniz. Erkek çocuklar için mavi akvaryum fötr, beyaz 12 armalı fötr, dragon petrol, çapa düğmeli, dümen mavi fötr sadece birkaç modeldir. Ayrıca yetişkin erkekler için travel gri fötr ve kamp armani modelleri seçime sunulmuş bulunmaktadır.

 

B2B Ticari Alanında Toptan Fötr

 

E ticaret modeli gelişen teknoloji olanaklarının kazandırdığı, yeni sistem alışveriş modelidir. Firmadan firmaya doğrudan ulaşabilen ürünlerin satıcıya kolaylıkla satışa sunum olanağı vermektedir. Bu sayede hemen kazanmaya başlayabilir, ekonomik kazancınızı artırabilirsiniz. Türkiye İstanbul’da 1998 yılında kurulan kitti logosuyla üretimlerine devam ederken yoğun ilgi üzerine marka tescili almış bulunmaktadır. Yavru kedi anlamından adını alan kitti üretimlerinde kalite ve sağlığı ön planda tutmaktadır.

 

0-15 yaş arası kız ve erkek çocuk tekstilinde hem giyim eşyası hem aksesuar üreticisi olarak ilk olma öncülüğünü gururla taşımaktadır. Toptan fötr özel üretim ürünlerini satışınızda bulundurarak kalite ve güven kazanabilirsiniz. Kitti.com.tr bu konuda en doğru adres olarak çalışmaktadır. B2B E -ticaret modeline katılarak siz de kolaylıkla modern sistem ticaret avantajından yararlanabilirsiniz. Kitti markasıyla üretimlerine devam eden firma ürünleri arasında bulunan tüm çeşitleri tercih edebilir güvenle ticari faaliyetlerinize alabilirsiniz.

 

Leave a reply