Telefon fiyatları ne kadar arttı? İşte örnekler

0
277

Amiral gemisi modellerin fiyatlarındaki artış ülkemiz pazarında asagi ve ortada segment amaciyla dahada evvel olmadığı civarindan hatri sayilir büyüklükte tek fırsat sunuyor. Firmaları bekleyen en hatri sayilir büyüklükte engel ise mevzubahis cihazların ahenk gösteren ücreti ile birlikte kullanıcıların beklentilerine cevap verebilecek donanıma ev sahipliği yapıp yapamayacak olması. Peki telefon ücretleri ne civarindan arttı? Corona virus telefon piyasasını nasıl etkiledi? İşte örnekler.

Telefon ücretleri ne civarindan arttı? İşte örnekler

Akıllı telefon piyasasında seçenek edilen cihazların nihayet 6 ay içinde telefon ücretleri ne civarindan arttı sizler amaciyla listeledik. Listemizin evvel esnasında Samsung Galaxy A71 yer alıyor.

Galaxy A71

6.7 inçlik Super AMOLED ekran 2400×1080 piksel çözünürlük sunan cihaz, Infinity-O olarak adlandırılan ve parmak izi okuyucuyu içerisinde barındıran ekranın üst kısmında, Galaxy Note 10 ile eş şekilde ortalanmış tek ekran deliği var. Bu delik 32 piksel çözünürlüğünde f/2.2 ön kameraya ev sahipliği yapıyor.

Dörtlü kamera kurulumunda 64 piksel çözünürlüğündeki f/1.8 anne kameraya sahip var olan cihaz, gücünü Snapdragon 730 işlemcisinden alıyor.

telefon ücretleri ne civarindan arttı

Galaxy A71’in 128 GB depolamaya sahip versiyonu, Nisan ayından bu yana dalgalı tek fiyatlandırmaya elbet tutuldu. Grafiğimizdeki kati düşüşler indirimlerin de dahil olduğu düşünülünce, tek Mayıs’ta 3.185 TL var olan cihaz, nihayet vakitlerde 710 TL’lik tek artışla 3.900 TL seviyelerinde satışa sunuluyor.

Galaxy A71galaxy m31galaxy note 10 litegalaxy note 20 ultrahuawei p40 liteiphone 11mi note 10 literealme 6redmi note 8Redmi Note 9redmi note 9 pro

Leave a reply