Suyu dezenfektan haline getiren 199 TL’lik cihazı test ettik!

0
160

A101 aktüel ürünleri arasında bulunan ahenk gösteren fiyatlı teknolojik ürünleri test etmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bugünki test misafirimiz ise, A101’de satılan Woon dezenfektan su üretme cihazı oldu. Bu cihazı hakikat tek bakteri ölçüm cihazı ile test ettik!

Uygun fiyatlı teknolojik ürünleri test etmeye ayni ritimde devam ediyoruz!

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Sudan dezenfektan üreten cihazı test ettiğimiz bu videomuzda, özellikle pandemi döneminde insanların alaka duyabileceği tek ürünü test ettik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

A101’de satılan Woon dezenfektan su üretme cihazıü

A101’de satılan ahenk gösteren fiyatlı ürünleri test etmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu seferki incelediğimiz ürün, A101’de satışa sunulan Woon dezenfektan su üretme cihazı oldu. Bu cihazın özelliklerine bakarken, Sahiden işe yarayıp yaramadığını da hakikat tek bakteri ölçüm cihazı ile test ettik.  A101’de satışa sunulan Woon dezenfektan su üretme cihazı, 350 ml su ve üç gr tuzla çalışıyor. İçerisine koyduğumuz 350 ml su ve üç gr tuzu, elektroliz teknolojisi ile suyu dezenfektan haline getiriyor. Bu dezenfaktanlı su ile yüzeyleri temileyebiliyor ve belirtilene göre yüzde 99 oranında bakterileri öldürebiliyorsunuz.

YouTube kanalımıza yüklediğimiz tertemiz videomuzu izledikten ardindan sizler de bizlerle birlikte fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. tertemiz videolardan haberdar olmak amaciyla de kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!

A101’de satılan Woon dezenfektanA101’de satılan Woon dezenfektan su üretme cihazısudan dezenfektan üreten cihazsudan dezenfektan üreten aygıt a101sudan dezenfektan üreten aygıt sdnsudan dezenfektan üreten aygıt testsudan dezenfektan üreten aygıt YouTubeWoon dezenfektanWoon dezenfektan su üretme cihazı

Leave a reply