Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 12 Mayıs

0
250

En iyi 20 TL altı oyunlar listesinde bu hafta da yeni oyunlarla tekrar sizinleyiz. Bu hafta içinde yapılan indirimlerde öne çıkan ve çok satan oyunları sizin için derledik. Steam 20 TL altı oyunlar listemizde bu hafta da oyuncuların ilgisini çeken oyunlar yer alıyor.

İndirim öylesine beğenildi ki, listede yer alan iki oyun şu anda Steam en çok satanlar listesinde yer alıyor. Üstelik, bu başarıyı gösteren oyunların fiyatı oldukça uygun. Ancak indirimleri kaçırmamak için hızlı olmakta yarar var.

Bu haftanın en iyi 20 TL oyunlar listesi

Bu hafta listede yer alan oyunlar aksiyon, macera, korku, simülasyon ve strateji türünden oldu. Oyunlarda yapılan indirimlere göz atıldığında ise yüzde 90’a varan indirim oranları göze çarpıyor. Oyunları aşağıda belirtirken indirimli ve indirimsiz fiyatlarıyla birlikte listeliyoruz. Böylelikle yapılan indirimin ne kadar tutarda olduğunu belirlemek daha kolay oluyor.

Bu haftanın ilk oyunuyla başlayalım. Bu oyun yukarıda da belirttiğimiz gibi en çok satan oyunlar listesine girmiş durumda.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Efsane Sherlock Holmes’ü tanımayan yoktur. Kitaplar, filmler ve dizilerden tanıdığımız karakterin, oyuna uyarlanmış bir versiyonu olan The Devil’s Daughter’de de üstün zeka konuşacak. Bir dedektifin yapması gereken her şeyi yaparak ipuçlarını bulmanız gerekiyor. Bu ipuçları soruşturmayı aydınlatacak. Ayrıca oyun içi hareketler oyunun hikayesinde etkiye sahip. Sevindirici olarak da oyunun Türkçe desteğinini belirtmekte yarar var.

En iyi 20 TL altı oyunlar listemizde en yüksek oran olarak, oyun normal fiyatı olan 75 TL’den yüzde 90 gibi büyük indirim alarak 7,50 TL’ye inmiş durumda. Bu fiyat 18 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Oyun, oyunculardan “çoğunlukla olumlu” yorum alma başarısına da sahip.

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply