Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 07 Temmuz

0
245

Bu hafta da en iyi 20 Lira altı oyunlar listesiyle sizinleyiz. Belli vakitlerde indirim yapan oyun platformu, yaz indirimleriyle de Bir hayli oyuncunun alakasını çekmeyi başardı. Listemizde bulunan oyunlar da Steam Yaz İndirimi ile birlikte indirim alan oyunlar olarak dikkat çekiyor. Her tür oyunda indirim yapan platform incelendiğinde, öne çıkan ani çok oyunu sizin amaciyla listeye dahil ettik. İşte yapılan indirimlerde incelenmeye kıymet var olan Steam 20 Lira altı oyunlar listesi

Bugünkü listeye göz attığımızda 10 TL’den düşük ücreti oyunların da bulunduğu görülüyor. Ayrı olarak her oyunun anlatımında oyun ile alakalı esas veriler ve indirim oranı da yer alıyor. İndirim oranıyla birlikte normal satış ücreti ve indirimli fiyatın karşılaştırılması da mümkün. Bununla birlikte oyunların indirimlerinin süreceği tarih de İzah bölümünde yer alıyor.

En iyi 20 Lira altı oyunlar

Bu hafta da listemizde bulunan oyunlar strateji, simülasyon, aksiyon ve macera türünde kendisini gösteriyor. Yapılan indirimler de incelendiğinde oranların yüzde 40 ve yüzde 85 arasında olduğu görülüyor. Listede maksimum ücreti oyun 20 Lira iken en ahenk gösteren fiyatlı oyun ise 6,75 Lira olarak dikkat çekiyor. Güncel oyun fiyatlarıyla kıyasladığımızda oldukça ahenk gösteren var olan bu oyunların mağaza sayfalarına da listeden ulaşabilirsiniz.

Bu haftaki listeye tek simülasyon oyunuyla başlıyoruz.

PC Building Simulator

Günümüzün dayanilmaz teknolojik ürünleri arasında var olan bilgisayarlar amaciyla keyifli tek oyun karşımızda. pc meraklılarının yapmaktan huzur alacağı tek vaziyeti oyuna mevzu eden PC Building Similator, normalde 32 Lira ücret etiketine sahip. Oyun yüzde 40 indirim alarak 19,20 TL’ye inmiş durumda. Oyun, bu tutardan oyuncularla 9 Temmuz tarihine civarindan buluşacak.

Oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip var olan oyun, tek pc toplama simülatörü olarak karşımıza çıkıyor. hakikat markaların da bulunduğu oyunda sistemler toplayacak ve paranızı kazanacaksınız. Ayrı olarak yaptığınız toplama işlemleri amaciyla de oyun içinde art bildirim alacaksınız.

en iyi 20 Lira altı oyunlarsteamsteam 10 tlsteam 20 Lira altı oyunlarsteam en iyi 20 Lira altı oyunlar

Leave a reply