Seyahatte hangi aksesuarlar gerekli? – Kısayol #62

0
289

Kısayol 62. bölüm ile karşınızdayız. Hepsiburada’nın YouTube kanalı HepsiTV’de yayınlanan teknoloji programımızda onuncu hafta sizlerle birlikte yolda işinize yarayacak teknolojiler neler, yakından bakıyoruz. Ayrı olarak sürpriz kutu açılışı da tekrar onuncu hafta sizlerle.

Yolda işinize yarayacak teknolojiler – Kısayol #62

Her hafta değişik tek mevzu ile karşınıza çıktığımız teknoloji programımızda onuncu hafta da yolda işinize yarayacak teknolojiler ile alakalı püf noktalarına yakından bakıyoruz ve Bir takım tavsiyelerde bulunuyoruz.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri 61. bölüm ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Akıllı telefonlar artık hayatımızın tek parçası. Yolda da öyle. doğal araç kullanırken, telefona bakmak güvenlik açısından nihayet derece tehlikeli. bu sebeple telefonunuzu gözünüzün önünde tutacak ve navigasyonu takip etmenize muavin olacak tek araç tutacağı, yolda işinize yarayacak teknolojiler arasında yer alıyor. Hepsiburada’da Bir hayli değişik araç tutacağı seçeneği bulunuyor. Buradan hemide kendinize ayni vakitte da otomobilinize ahenk gösteren tek seçenek yapabilirsiniz.

Aynı vakitte araç şarjları da yolda oldukça önemli. yollar süresince telefonunuzun şarjının azalmasını istemiyorsanız, aracınıza ve telefonunuza ahenk gösteren tek araç şarjı seçmeniz gerekiyor. Bunun amaciyla de Bir hayli değişik seçenek bulunuyor. Ayrıca, şarj aletlerinin bluetooth veren özelliğine sahip versiyonları da bulunuyor. özellikle bluetooth desteği olmayan tek otomobiliniz varsa bu seçeneklere göz atabilirsiniz. Aynı şekilde yolda işinize yarayacak teknolojiler arasında şarj kablolarını da saymak mümkün.

kısayolkısayol 62. bölümsdntvyolda işinize yarayacak teknolojiler

Leave a reply