SDN ekibi ile konuşun! Telegram kanalı nasıl açılır?

0
250

Son vakitlerde Telegram uygulamasının oldukça popüler olduğunu görüyoruz. özellikle Türkiye’de Telegram kanalları oldukça seviliyor. Bir hayli hayran grubu bu kanallarda tek araya gelerek hasbihal edebiliyor. Biz de bu videomuzda “Telegram kanalı nasıl açılır, ne işe yarar?” benzeri suallerin Cevabını veriyoruz.

Telegram kanalı nasıl açılır?

Telegram kanalından açılan grup ile birlikte 20.000 kişiye kadar çıkabilen hasbihal ortamı yaratabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Telegram kanalı açtık!

Biz de ShiftDelete.Net ekibi olarak Telegram kanalımızı açtık. Katılmak amaciyla bu linki kullanabilirsiniz: t.me/SDNKoyu

Telegram kanalı ne işe yarar?

Telegram kanalının en hatri sayilir büyüklükte avantajlarında biri, üyelerin telefon numarasının gözükmemesi oluyor. Çok sayıda kişi, aynı anda daha emniyetli tek ortamda hasbihal edebiliyor.

Telegram kanalı açmak da oldukça basit tek işlem. İsterseniz genel, isterseniz saklı tek kanal açabilirsiniz. t.me/SDNKoyu gibi tek kısa yol tarifi sayesinde ise grup amaciyla çağrı linkini kolayca iletebilirsiniz.

Kanalı açtıktan ardindan ise münakaşa grubu açabilirsiniz. Bu münakaşa grubunda her biri hasbihal edebilir. ama kanalda Yalnızca yetkililer ileti atabiliyor.

telegram grubu açmatelegram indirtelegram kanalıtelegram kanalı açmatelegram kanalı nasıl açılırtelegram nasıl kullanılırtelegram nedir

Leave a reply