Samsung’un eski amiral gemilerine yeni arayüz!

0
291

Galaxy Note 20 serisi ve Galaxy Fold 2 için hazırlıklarına devam eden Samsung aynı zamanda güncellemeler ile akıllı telefonlarını güçlendirmeye devam ediyor. Galaxy Note 9 serisinin ardından Galaxy S9 One UI 2.1 güncellemesini aldı. Tahmin edebileceğiniz gibi Galaxy S9 Plus da bu güncellemeye dahil edildi.

Samsung Galaxy S9 One UI 2.1 ile buluştu!

Güney Kore’de ve aynı zamanda Almanya’da dağıtımına başlanılan güncelleme G96FXXU9ETF5 sürüm numarasına sahip. 2018 yılının Ağustos ayında Android 8.1 Oreo ile piyasaya sürülen telefon, Android 9 ve Android 10 güncellemelerini aldı. Bu kapsamda Galaxy S9 serisi iki büyük işletim sistemi güncellemesi aldığı için One UI 2.1’in son büyük güncelleme olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S9 One UI 2.1 ile buluştu!

Tek çekim, Pro video ve AR zone gibi çeşitli modlarının yanı sıra hızlı paylaşım özelliği kamera uygulamasına eklendi. Bunun yanı sıra Haziran ayı güvenlik yamalarını bünyesinde barındıran güncelleme, Galeri uygulamasına hızlı kırpma özelliği ve çok dilli çeviri gibi yenilikleri de cihaz ile buluşturuyor.

Önümüzdeki günlerde ülkemizdeki cihazlara ulaşacak olan güncellemeyi: Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle seçeneğine tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Samsung Galaxy S9 One UI 2.1 güncellemesinden beklentileriniz neler?
galaxy s9One UI 2.1samsung

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply