Samsung’tan uygun fiyatlı modeller için eski yöntem!

0
309

Son senelerde akıllı telefonlar dünyasında modern tasarıma ve su geçirmezlik özelliğine alıştık. Ayrıca, artık Bir hayli modelde çıkarılabilir batarya da kullanılmıyor. Samsung ise ahenk gösteren fiyatlı modeller amaciyla eskiye dönüş yoluna gidecek. İlerleyen dönemde çıkarılabilir bataryaya sahip Samsung yeni sezon modelleri görmeye başlayacağız. elbette ahenk gösteren fiyatlı olarak.

Çıkarılabilir bataryaya sahip Samsung yeni sezon modelleri geliyor

Samsung’un şu sıralar planlarına çıkarılabilir bataryaya sahip var olan modeller aldığı konuşuluyor. Öyle ki Galaxy A01e adli modelin bu tasarının evvel ürünü olacağı da söylentiler arasında.

3.000 mAh’lik batarya ile istikbal var olan telefonda 16 GB ve 32 GB depolama alanı alternatifleri bulunacak. ahenk gösteren fiyatlı telefona değin evvel veriler SamMobile tarafından paylaşılmıştı. Ayrı olarak bataryanın evvel görseli de burada alana çıkmıştı.

Samsung ahenk gösteren fiyatlı modeller amaciyla tertemiz batarya

Aslına baktığımızda giriş seviyesi telefonlar amaciyla çıkarılabilir bataryanın mantıklı tek opsiyon olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü, IP derecelendirmesi alamayan telefonların ne yazık ki su geçirmezlik iddiası da olmuyor. bu sebeple değiştirilebilir pil, telefonu dahada uzunca ömürlü vaziyete getiriyor.

Şimdilik Samsung’un bu çalışması ile alakalı resmi tek İzah yok. Ancak, Galaxy A01e veyahut değişik tek model ile evvel meyveleri görmüş olacağız.

Söz konusu söylemler doğru çıkarsa çıkarılabilir pillerin gsm telefonu pazarında tekrar karar sürmeye başlayacağı olasiligi de alana çıkmış olur.

Çıkarılabilir bataryaya sahip Samsung modelleriçıkarılabilir bataryayagalaxy a01esamsungsamsung ahenk gösteren fiyatlı modelleriuygun fiyatlı modeller

Leave a reply