Samsung’tan Fortnite oyuncularına sevindirici haber

0
290

Fortnite’ın uygulama mağazalarından kaldırılmış olması hatri sayilir büyüklükte gündem oldu. Oyunun hemide App Store tarafında hemide da Play Store tarafında şirket politikalarını ihlâl etmesi hasebiyle kaldırıldığı biliniyor. dahada ardindan enteresan tek şekilde Fortnite Mobile yüklü iPhone’lar ve iPad’ler binlerce dolara satışa çıkarıldı. İlginç misilleme olaylarının da yaşandığı bu harp sonrası, Samsung tarafından tek duyuru geldi. Samsung telefonlarda Fortnite oynamak mümkün görünüyor.

Epic Games vs Apple: tertemiz Fortnite turnuvası

Epic Games vs Apple: tertemiz Fortnite turnuvası

Epic Games ve Apple arasında yaşanan gerginlik tırmanıyor. Epic Games 23 Ağustos’ta FreeFortnite turnuvası düzen ederek misilleme yapıyor.

Samsung telefonlarda Fortnite oynamak

Bu konunun bu civarindan gündeme gelmesinin asıl nedeni, Epic Games imzalı Fortnite’ın popüler mobil oyunlar arasında yer alıyor olması. tek müddettir yasamsal medyanın da gündeminde bulunan mevzu her geçen vakit tertemiz tek gelişmenin yaşanmasıyla dikkat çekiyor.

Yasağa karşın Fortnite, Galaxy mağazası aracılığıyla Samsung telefonlarına indirilebilir. Samsung, akıllı telefon kullanıcılarının Battle Royale oyunu Fortnite’ı Samsung Galaxy Store uygulamasından indirebileceklerini duyurdu. ayni vakitte da indirimler de kullanıcıları bekliyor.

Şirket, yaptığı açıklamada, Samsung Galaxy akıllı telefonların: “Galaxy Store üzerinden Epic Games’i indirerek Fortnite Mega Drop kapsamında yüzde 20’ye varan indirim ve oyun içi teklifleri alacağını” müjdeledi.

Samsung fortnite-Samsung telefonlarda Fortnite oynamak-00

Fornite 4. Sezon 2. Bölüm amaciyla 27 Ağustos tarihini işaret ediyordu ama yaşanan sorunlardan kaynaklı olarak tertemiz tek paylaşım yaptı. #FreeFortnite etiketi ile gönderiler paylaşan Epic Games, tertemiz tek blog yazısında, Apple’ın oyunculara güncelleme gelmesini engellediğini, oyunun tertemiz sezonun yayımlandığını ama iOS kullanıcılarının bu tertemiz güncellemeye ulaşamadıklarını yazdı.

Ayrıca Samsung’tan gelen bu tertemiz Fortnite hamlesi ise Samsung’un Sahiden de işine yarayabilir çünkü Bir hayli kişi mobil oyunlar amaciyla akıllı telefonları satın alıyor. Fortnite tutkunları amaciyla de Samsung’u seçenek etmek bu noktada oldukça mümkün duruyor. tekrar de ilerleyen günlerde mevzu hakkındaki gelişmeleri size aktaracağız.

Fortnite amaciyla Gotham City’den gelen kahramanlar!

Fortnite amaciyla Gotham City’den gelen kahramanlar!

Fortnite oyuncuları Gotham City’nin anti kahramanlarının görünümlerine kavuşuyor! Fortnite amaciyla Gotham City teması dikkat çekiyor.

fortnitefortnite nasıl oynanırfortnite oynamakfortnite silindisamsungSamsung fortniteSamsung Galaxy StoreSamsung telefonlarda Fortnite oynamak

Leave a reply