Samsung Galaxy F serisi geliyor! Kamera odaklı

0
70

Birçok model ailesiyle kullanıcıların dikkatini çeken Samsung, kamera odaklı geliştirilen Galaxy F serisi ile de kendisini gösterdi. Üst ve orta segment modelleri en çok satın alınanlar listesinde bulunan firma, farklı amaç kullanımlar için de model geliştirecek. Hatta model hakkında bazı belgeler gün yüzüne çıktı. Ayrıca satış fiyatına dair tahminler de bulunuyor.

İlk bilgilere göre SM-F415F/DS model numarası kullanıcılarla buluşacak. Bu model için hazırlanan kullanım kılavuzu göze çarpıyor. Modelin de Samsung Galaxy F41 ismiyle satışta olacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy F serisi geliyor

Yeni modelin kullanıcılarla buluşan Z serisi ile ilişkili olabileceği belirtiliyor. Bununla birlikte modele ait tasarım detayları da bulunuyor. Bu detaylara göre model çentikli bir ekrana sahip olacak. Arka tarafta ise 3 kamera ve parmak izi sensörü yer alacak. Bu yüzden gelecek modelin Galaxy S20 ve Note 20 ailesine göre farklı olacak.

Samsung Galaxy F serisi özellikleri için henüz bir bilgi yok. Ancak beklentiler modelde 64 Megapiksel ana kameranın olacağı yönünde. 108 Megapiksel kamerayı daha önce kullanıcılarla buluşturan firmanın, kamera odaklı bir modelde 64 Megapiksel bulunduracak olması da kafaları karıştırdı. Modelin fiyatı için de 200 ile 270 dolar arasında bir beklenti bulunuyor.

samsung galaxy f serisi

Type C ile şarj olan modelin hızlı şarjı da desteklediği belirtildi. Ancak hıza dair sayı bilgisi bulunmuyor. Bununla birlikte adı geçen model Geekbench performans testine de girdi. Model bu testte 348 tekli işlem puanı ve 1339 puan çoklu işlem puanı elde etti. Test raporunda modelin 6 GB RAM’e sahip olduğu yazıyor.

samsungsamsung galaxy fsamsung galaxy f serisisamsung galaxy f serisi özellikleri

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply