Samsung A12 özellikleri sızdırıldı

0
428

Samsung, A serisinin en düşük özelliklere sahip modelini yenilemek için çalışmalara başladı. Mayıs ayında tanıtılan Samsung A11 modeli yakın zamanda yerini bir üst modele bırakacak. Samsung A12 özellikleri sızdırıldı.

Samsung A12 özellikleri sızdırıldı

SM-A115F model numarasına sahip A11 modelinin yeni versiyonu olarak gelecek olan Samsung A12, SM-A125F model kodu ile piyasaya sürülecek. Gücünü 1.8 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemciden alacağı belirtilen yeni model, A11 ile ortak özelliklere sahip olacak.

Samsung A12 özellikleri sızdırıldı

PLS TFT kapasitif ekran ve üçlü kamera dizilimi ile karşımıza çıkacak olan modelin arka kısımda parmak izi okuyucu ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sızdırılan bilgiler arasında 32 GB ve 64 GB depolama seçenekleri ile satılacağı yer alıyor.

Samsung A11 modeli 2 GB ve 3 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. Yeni modelin de benzer şekilde iki farklı RAM seçeneği ile sunulması bekleniyor.

Her ne kadar depolama alanı yeterli olmasa da microSD kart desteği sunması kullanıcıların tercih sebepleri arasında yer alacaktır. Android 10 ile gelmesi beklenen modelin ekran boyutları henüz bilinmiyor.

Samsung A12’nin 15 W hızlı şarj desteği ile geleceği söylentiler arasında yer alıyor.

samsungSamsung A12Samsung A12 özellikleriSamsung A12 özellikleri sızdırıldıSM-A125F

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply