Ryzen işlemciler için Assassin’s Creed Valhalla sürprizi!

0
203

Ryzen XT işlemcilerini tanıtan AMD, tek istikametten da sene nihayetinde tanıtacağı 4. kuşak işlemcilerini hazırlıyor. 7 nm+ litografiye sahip olması beklenen tertemiz işlemciler, TSMC‘nin vaziyetine bağlı olarak 5 nm litografi ile de gelebilir. nihayet olarak XT işlemcilerini duyuran AMD, Intel’in 10. kuşak işlemcilerine karşı sene sonuna civarindan belli tek süre tek çözüm üretmek istemişti. Şimdi ise sızdılan tek görselde, AMD Ryzen işlemciler amaciyla Assassin’s Creed Valhalla kampanyası yapılacağı alana çıktı.

Ryzen 3000 XT işlemciler ile alakalı ayrıntılı bilgileri, dahada evvel sizlerle paylaşmıştık.

AMD Ryzen işlemciler amaciyla Assassin’s Creed Valhalla armağanı geliyor

Yakın vakitte tanıtılan AMD Ryzen 3000 XT işlemciler, normal Ryzen 3000 işlemcilere mukayese et daha çok saat hızları sunuyor. 10. kuşak Comet Lake masaüstü işlemcilerini tanıtan Intel, piyasada elini güçlendirmişti. sene sonuna civarindan pazardaki düşüşünü minimuma çekmek istek eden AMD ise, XT işlemcilerini piyasaya sürdü. Düz Ryzen 3000 serisi işlemcilerinin fiyatlarında ise indirime gidilecek.

Zaman vakit Bir hayli donanım üreticisi, oyun firmaları ile işbirliği yapıyor. tertemiz çıkan donanımların satışını artırmaya baz alinarak bu çalışmalar, en fazla işlemci ve ekran kartı tarafında karşımıza çıkıyor. Videocardz‘ın sızdırdığı görsele göre, AMD Ryzen 7 ve Ryzen 9 işlemcileri amaciyla Assassin’s Creed Valhalla oyununun ücretsiz tek şekilde verilmesi planlanıyor.

Kampanyanın, XT işlemcilerin piyasaya sürülmesi ile başlaması bekleniyor. tertemiz işlemcilerin raflardaki yerini 7 Temmuz tarihinde alacağı belirtilirken, bu kampanyadan sadece Ryzen 7 ve Ryzen 9 işlemci almak istek eden kullanıcılar yaralanabilecek. eğer vaziyeti hazırda 3. kuşak Ryzen 7 veyahut Ryzen 9 tek işlemciye sahipseniz, bu kampayadan yararlanamıyorsunuz. Kampanya, yeni kullanıcılar için geçerli.

Ubisoft ile AMD, Zati tek müddettir ortak projelere imzasini atıyorlar. Assassin’s Creed Odyssey’in giriş animasyonları arasında da Ryzen ve Radeon donanımlarının reklamları mevcuttu.

AmdAMD Ryzen işlemcilerAMD Ryzen işlemciler Assassin’s Creed Valhalla hediyesiAssassin’s Creed: Valhallaubisoft

Leave a reply