Rekabetçi oyuncular için yeni oyun bilgisayarı ön satışa çıktı

0
216

Bilgisayar dünyasında oyuncular ve e-spor uzmanlarının rekabet avantajı sağlamak amaciyla mümkün var olan en iyi donanıma ve performansa sahip olmak isterler. en iyi neticeleri ele geçirmek amaciyla en yumuşak animasyonlara, en düşük gecikmeye ve asgari dikkat dağıtan efektlere gereksinim duyarlar. En nihayet GPU’lar tarafından desteklenen çok kare hızları ve Hertz değerleri bu oyunculara rekabet üstünlüğü kazandırır. 240 Hz ekranı ve RTX ekran kartlarına sahip tertemiz Excalibur G900, oyuncuların gereksinim duyduğu bütün bu donanım ve teknolojiyi oyun severlerle buluşturuyor.

240 Hz ile oyunun kaidelerini tekrar yazılıyor

Rekabetçi oyuncuların pc alırken özellikle dikkat ettiği şeylerin en başında gelen Hertz değeri, tek saniyede ekranda gösterilen kare sayısını ifade eder. Başka bir deyişle ne civarindan çok kare gösterilse, ekranınız öylesine hızlı mananına gelir. böylelikle rekabetçi oyunlarda mühim tek hız avantajı elde etmiş olursunuz.

Rakibiniz ekranı 60Hz, sizinki 144/240 Hz ise, siz dahada “fazla” görüntüyü tek saniye içinde ekranda gördüğünüz için, saniye bazında avantaj elde eder ve karşınızdaki oyuncuya dahada hızlı reaksiyon vererek onu yenebilirsiniz. Ekran teknolojilerinin bu en kuvvetli özelliklerinden biri var olan 240Hz’i şimdi Casper Excalibur G900’de deneyimleyebileceksiniz.

4ms tepkime süresi

Ekranların reaksiyon süresi aldığınız görsel kalitesini de direk olarak etkiler. Oyuncu ekranlarında gördüğümüz 1ms, ekrandaki piksellerin değişim hızını temsil eder. Ekranınızdaki ms değeri düşük ise, sizin oyun hızınıza yetişemeyen ekran, bulanık tek görsel elde edecek ve ekranda oluşacak bu meseleler hasebiyle de oyundaki başarınız etkilenecektir. Ms değeri çok tek ekran kullandığınızda ise piksellerin renk değiştirme süresi oldukça kısa olacağı amaciyla bunun benzeri tek mevzuyla karşılaşmazsınız.

Sadece 4ms tepkime süresi ile muazzam akıcı ekran geçişlerine sahip olacağınız Excalibur G900ile saniye başına düşen kare sayısını artırarak oyun esnasında ultra hızda oynamanız mümkün olacak ve rekabetçi oyunlarda tek adım önde olacaksınız.

GTX ve RTX ekran kartları

Excalibur G900 oyun bilgisayarı ihtiyacınız var olan performansa göre birbirinden kuvvetli ekran kartı opsiyonları sunuyor. dört değişik ekran kartı ile NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTXve RTX ekran kartlarını seçebilir, 8GB’a civarindan yükselen harici ekran kartı Hafızası ile rekabet avantajı elde edeceksiniz.

En Yorucu oyunları çok hızlı ekranlarda oynayın

240 Hz monitör ve GeForce GPU’ya sahip Excalibur G900 ile Call of Duty: Warzone’da, Fortnite, PubG, Killzone benzeri çok hız gerektiren oyunlar test edildiğinde, dahada akıcı animasyon, dahada az gölgeleme, dahada az yırtılma ve az gecikme avantajları gözlemlendi. Oyun oynarken dahada çok tek kare hızına sahip olmanın kesin, ölçülebilir faydaları tartışılmazdır. dahada yumuşak görünen animasyonlar; Yorucu oyunlarda hedefi izlemeyi iyileştirir, dikkat dağıtıcı efektleri azaltır ve düşük “Sistem Gecikmesi” hedeflerini dahada acele görmenize muavin olur.

10’uncu kuşak tertemiz işlemcisi ile oyun performansının sınırlarını zorlayan Casper’ın tertemiz bilgisayarı Excalibur G900, 240 Hz ekranı, dört ms tepkime ve RTX ekran kartları ile bütün oyunlarda rekabet üstünlüğünü kolaylıkla elde edebileceksiniz. Ön satışa sunulan kuvvetli oyun bilgisayarı Excalibur G900’e www.casper.com.tr adresinden ulaşabilir, oyun dünyasında bütün rakiplerinizden tek adım dahada önde olabilirsiniz.

Leave a reply