realme Watch S tasarımı ve bazı özellikleri sızdı

0
19

Ülkemizde de etkinlik gösteren firmanın tertemiz modeli, realme Watch S tasarımı ve Bir takım özellikleri FCC (ABD Federal İletişim Bürosu) tarafından yayınlandı. Sertifika alan modelin detayları da rapor üzerinde kendisini gösterdi. dahada evvel de Watch ve Watch S Pro yeni sezon modelleri kendisini göstermişti. Modelin tasarımına ait detaylar da dikkat çekiyor. Modelin, başka modeller benzeri IP68 sertifikasıyla su ve toz dayanıklılığına sahip olacağı yazıyor.

Daha evvel de Bir hayli model FCC tarafından vakit yüzüne çıkarılmıştı. Bir hayli firma ürünlerinin kullanıcılara ulaştırılması amaciyla sertifikalara gereksinim duyuyor. çogunlukla de modeller AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ müessesesi FCC veyahut Çin kuruluş TEENA üstüne kendisini gösteriyor.

realme Watch S tasarımı

Yeni akıllı saat, kalp ritmi ölçme yeteneğine sahip olarak kullanıcılarla buluşacak. SpO2 sensörleri sayesinde de oksijen yoğunluğunu ölçebilen akıllı saat, sağ tarafta da iki adet butona sahip. Yukarıda belirttiğimiz benzeri model IP68 sertifikasıyla birlikte 390 mAh batarya kapasitesi modelde yer alıyor.

FCC tarafından realme Watch S tasarımı görselleri ve Bir takım özellikler yayınlandı. ama yayınlanan özelliklerin, modelin tamamına ait olduğunu belirtmek mümkün değil. bu sebeple dahada evvelce kendisini gösteren Watch S Pro özelliklerine göz atmakta yarar var. Bu model 1.39 ‘ büyüklüğünde AMOLED, 454 x 454 piksel çözünürlükte ekrana sahip. 420 mAh batarya kapasitesi bulunan “Pro” model, GPS ve GLONASS desteğiyle birlikte 63.5 gr ağrılığında.

realme watch s özellikleri

Pro modelin bu özelliklere sahip olmasıyla birlikte Watch S modelinin dahada düşük özelliklere sahip olacağını belirtmek mümkün. Modelin ne vakit satışa çıkacağına değin tek bilgi Daha bulunmuyor. ama söylentilere göre model tek sonraki ani çok ay içinde kullanıcılarla buluşabilir.

Realmerealme watch srealme watch s özelliklerirealme watch s tasarımı

Leave a reply