realme Watch S tanıtım tarihi açıklandı

0
152

Geçtiğimiz günlerde realme 7 ve 7 Pro modellerini tanıtan şirket yeni akıllı saatinin tanıtımı için hazırlık yapıyor. realme Pakistan Twitter hesabı üzerinden realme Watch S tanıtım tarihi açıklandı.

realme Watch S tanıtım tarihi açıklandı

Geçtiğimiz aylarda realme Watch S modelinin bazı özellikleri sızdırılmıştı. FCC (ABD Federal İletişim Bürosu) tarafından yayınlanan özellikler kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

realme Watch S tanıtım tarihi açıklandı

Kalp ritmi ölçme ve SpO2 sensörü sayesinde kandaki oksijen miktarını ölçme gibi özelliklere sahip olan model 2 adet fiziksel butona sahip. IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan realme Watch S modeli 1.3 inç boyutlarına sahip AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak.

390 mAh batarya kapasitesi sayesinde ortalama 15 gün dayanabilen model, rakiplerine göre daha hafif olacak. Ayrıca 16 farklı spor için ölçme yapabilen modelin 4 farklı kayış seçeneği bulunuyor.

realme Pakistan Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre yeni model 2 Kasım’da tanıtılacak. Watch S Pro modelinin ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca Watch S modeli ile birlikte başka aksesuarların tanıtıp tanıtılmayacağı henüz açıklanmadı.

Realmerealme Watchrealme watch srealme watch s özelliklerirealme Watch S tanıtım tarihi

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply