realme 8 yeni ürün tanıtacak! İşte detaylar

0
275

Yeni realme ürünleri amaciyla yapılacak var olan etkinliğin detayları açıklandı. 2018 seneninde Oppo’dan ayrılan realme, kendisinin ürünlerini ülkemizde de satıyor. Çinli firma tarafından duyurulan etkinlikte neler olacak ve hangi ürünler tanıtılacak?

Yeni realme ürünleri amaciyla vakit sayılıyor

Son günlerde Narzo 10 ve Narzo 10A yeni sezon modelleri ile gündeme gelen realme, X3 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Çin’in yasamsal medyası olarak adlandırılan Weibo’da tek duyuru yapan realme, hatri sayilir büyüklükte günün 25 Mayıs 2020 olduğunu açıkladı.

Bu etkinlikte 8 adet ürünün tanıtılacağını belirten teknoloji şirketinin verdiği bilgilerde Bir hayli çok ayrinti var değil. Şirket yetkilileri tarafından verilen bilgilere göre alakalı etkinlikte yer alacak var olan ürünler amaciyla tek afiş tasarlandı.

Paylaşılan afişe göz attığımızda kara ve sarı tonlarının birlikteliğini görüyoruz. Çin’in mahalli saatine göre 14.00’da düzen edecek var olan etkinlikte tanıtılması tasarilanan ürünler bu afişte yer alıyor: üç adet akıllı telefon, tek adet taşınabilir şarj aleti (power bank) ve kablosuz kulaklıklar.

yeni realme ürünleri

Kaç adet kablosuz kulaklığın tanıtılacağı belli değil. bunun için ekstradan realme TV amaciyla de tek tanıtım düzenlenebilir. Tanıtımın yıldızı, muhtemelen, realme X3 ailesi olacak.  X3 serisinin azaları şu şekilde: X3, X3 SuperZoom ve X3 Pro.

Pro modelinin isimi Daha doğrulanmasa da başka iki modelin isimi realme’nin Hindistan şubesi amaciyla hazırlanan internet sitesinde doğrulandı. realme X3 SuperZoom’un en mühim özelliği kullanıcıların 60x dijital yakınlaştırma ile görsel yakalamasına destur veren periskop zoom lensi olacak.

X3 SuperZoom modelinin gücünü Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alacağı söyleniyor. Bu akıllı telefon, söylentilere göre 4200 mAh’lik bir bataryadan beslenecek. Ayrı olarak kendisinde 30W hızlı şarj teknolojisi de yer alacak.

realme telefonları

2.96 GHz hızında çalıştırılan Kryo 485 işlemci çekirdekleri ile hizmet veren Snapdragon 855 Plus, Adreno 640 grafik birimini kullanıyor. Bunun dışında X3 SuperZoom’un 12 GB RAM ile donatılacağı da belirtildi.

X3 Pro modeline geldiğimizde ise bizi Snapdragon 865 işlemci karşılayacak. realme, bu modelin 2020’nin evvel yarısında çok başarılı olacağını düşünüyor. Söylentilere göre X3 Pro, oyunseverlerin akıllı telefonu olacak.

3C sertifikası ile onaylanan bu model, 65W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek. Bu cihazın işlemcisinde tek adet 2.84 GHz hızında çalışan anne çekirdek alıyor ve kendisini üç adet performans çekirdeği destekliyor. Bu çekirdekler, 2.4 GHz hızında çalıştırılıyor.

realme telefonları

1.4 GHz hızında çalıştırılan nihayet dört çekirdek ise verimlilik ile alakalı hizmet veriyor. nihayet olarak kablosuz kulaklıkların TWS (gerçek kablosuz stereo) formatına göre üretileceği söylendi. tertemiz ürünler ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

realme akıllı telefonlarrealme ürünlerirealme kulaklıkrealme kulaklıklarırealme power bankrealme taşınabilir şarj aletirealme telefonlarıyeni realme akıllı telefonlarıyeni realme ürünleriyeni realme telefonları

Leave a reply