realme 7 Pro’ya lansman döneminde yeni fiyat!

0
164

realme 7 Pro lansman dönemine hususi fiyatıyla 23 Ekim’de (bugün) satışa çıktı. Geliştirilmiş 64MP Sony IMX682 anne kamerası ve gece modlarıyla iddialı tek resim ve video deneyimi de çikarmaya aday realme 7 Pro, lansman dönemine hususi fiyatıyla hepsiburada kanalından tüketici ile buluşuyor.

realme 7 Pro lansman döneminde 3.599 TL’ye satılıyor

realme Türkiye’de kendisinin segmentinin evvel 65W hızlı şarj özelliğine sahip var olan tertemiz telefonu realme 7 Pro’yu piyasaya sürdü. Yalnızca 34 dakikada tam kapasite şarj var olan realme 7 pro tasarımı, kamera performansı, ekran ve işlemci performansı ile de dikkatleri üstüne çekiyor. “Ayna Gümüşü” ve “Ayna Mavisi” olmak üzere iki renk seçeneği bulunan realme 7 Pro, 23 Ekim tarihinden itibaren lansman dönemine hususi avantajlı tek fiyatla geliyor. Lansman döneminde realme 7 Pro önerilen satış fiyatından yüzde 10 indrimle 3.599 TL’ye satılıyor.

realme 7 pro’nun sahip olduğu 65W SuperDart şarj çok şarj verimliliği ile 4500mAh’lık bataryayı hızlı tek şekilde doldurabiliyor. Sadece 34 dakika içinde yüzde 100 şarj var olan realme 7 Pro, üç dakikalık dolumla dahi 2.5 saat YouTube, iki saat Instagram veyahut üç tur PUBG deneyimine yetecek kapasiteye kolayca erişiyor.

Diğer istikametten realme 7 Pro’nun sahip olduğu tertemiz kuşak çift 3C çok hızlı pil hücreleri ve SuperDart Şarj teknolojisi sayesinde bütün şarj işlemi; aşırı ısınmayı engellemek amaciyla sıkı tek şekilde denetim edilip soğutuluyor. Bu sayede çok performans gerektiren işlemlerde doğabilecek ısınma vaziyetinin önüne geçilip, aygıt emin tek şekilde şarj olabiliyor.

realme 7 Pro’ya sahip olmak amaciyla bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Realmerealme 7 prorealme 7 pro özelliklerirealme 7 pro indirimrealme türkiye

Leave a reply