PUBG Mobile Royale Pass 14. sezon için yeni abonelik

0
275

PUBG Mobile yakın vakit evvel tertemiz güncellemesini aldı. Bu tertemiz güncellemeyle birlikte oyuna hususi olarak gelen Livik haritasının yanında tek de PUBG Mobile Royale Pass 14. sezon amaciyla tertemiz aylık ve senelik tek abonelik sistemi geldi. Oyunseverler artık aylık veyahut senelik tek abonelik alarak Royale Pass’e katılabiliyor.

PUBG Mobile Royale Pass 14. sezon tertemiz abonelik sistemi

Oyuncular Royale Pass 14 aboneliği alarak hususi avantajlardan faydalanabilmek yerine bu kilitleri açabilecek. Bu kalite PUBG Mobile ve Google arasındaki işbirliğinin tek neticesi olarak karşımıza çıkıyor. bu yüzden ”abonelik” Yalnızca Android kullanıcılarının faydalanabileceği tek hizmet.

Prime ve Prime Plus isimi verilen bu abonelikler esas olarak aylık, üç aylık veyahut senelik şekilde seçilen planlara dayanıyor. PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinden tek vakit ardindan gelen tertemiz özellik, yasamsal medya üzerinden kullanıcıların mevzu ile alakalı paylaşım yapmasına neden oldu.

PUBG Mobile tertemiz abonelik sisteminin detaylarını geçtiğimiz hafta tek YouTube videosunda açıklamıştı. Videoda görüldüğü kadarıyla oyunculara aylık olarak verilen 300 ve 900 Royale Pass kuponunun kilidinin açılacağı aktarılmıştı.

Birkaç cümle evvel de söylediğimiz benzeri mevzubahis abonelik sistemi Android kullancıları amaciyla sunulmuş olsa da yakın tek vakit içinde iOS tarafında da eş tek kalite bekleniyor.

pubg mobilePUBG Mobile 14. SezonPUBG Mobile tertemiz sezonPUBG Royale Pass 14. sezon abonelik sistemi

Leave a reply