PUBG geçici olarak ücretsiz oldu! Oynama fırsatı

0
257

PUBG Mobile fiyatsız tek şekilde kullanıcılara sunuluyor olsa da, PC sürümünü satın almak gerekiyor. nihayet vakitte yükselen fiyatsız oyun kampanyaları Steam‘in de oyunları fiyatsız vaziyete getirmesini veyahut tek müddetliğine fiyatsız oynama imkanı sunmasını tetikledi. PUBG ile bunlara tek yenisi dahada eklenmiş oldu.

8 Haziran tarihine civarindan olabilitesi çok var olan bu fırsat kapsamında Steam hesabınıza oyunu ek ederek fiyatsız tek şekilde oynamanız mümkün. Tabi, 8 Haziran’dan ardindan oynamaya ayni ritimde devam etmek amaciyla satın almanız gerektiğini belirtmek isteriz. Başka bir deyişle oyun Tamamiyle fiyatsız olmayacak.

PUBG fiyatsız oldu! Yalnızca üç vakit boyunca

PUBG’yi tek müddetliğine fiyatsız vaziyete getirmekle sınırlı kalmayan Steam satın almak isteyenlere fırsat sunuyor. Normal satış ücreti 87 Lira var olan PUBG’ye yüzde 50 indirim kapsamında 43,50 TL karşılığında sahip olmak mümkün.

pubg ücretsiz

PUBG PC sürümünü satın almak istemeyenler uzunca müddettir Android simulatör yazılımlarını kullanarak PUBG Mobile’ı bilgisayarda oynuyor Ancak, fiyatsız tek şekilde sunulan PUBG Lite dahada iyi tek seçenek haline gelmeye başladı.

PUBG önerilen sistem gereksinimleri ise şöyle:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6600K veyahut AMD Ryzen 5 1600
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB veyahut AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Ücretsiz PUBGücretsiz pungpubgPUBG ücretsizsteam

Leave a reply