Pokemon Go bu telefonlar için tarih oluyor!

0
139

Bir dönemin en popüler mobil oyunları arasında var olan Pokemon Go, ilerleyen dönemlerde istikbal tek güncelleme ile birlikte Bir takım akıllı telefon yeni sezon modelleri amaciyla tarih olacak. Android 5.0 Lollipop, iOS10 ve 11 kullanıcıları Pokemon’u oynayamayacak. İşte güncellemeden ardindan oyunun oynanmayacağı akıllı telefonlar!

Pokemon Go Bir takım akıllı telefonlar amaciyla tarih olacak!

Oyunun yapımcısı var olan Niantic tarafından açıklananlara göre Ekim ayında istikbal tek güncelleme ile Android 5.0 işletim sistemi kullanan telefonlar, iOS 10 ve 11 kullanan telefonlar ve iOS 12 desteğine sahip olsa da iPhone 5s ve iPhone 6‘nın da güncellemeden ardindan oyuna destek vermeyeceğini açıkladı.

Belirtilen işletim sistemlerinin yanı sıra, iPhone 5s ve 6’da oynanmamasının nedeni olarak; her iki akıllı telefonda da 1 GB RAM bulunması ve bunun oyun amaciyla yeteri civarindan olmadığı düşüncesine sahip olmaları.

Yapımcı firma oyun ile alakalı her noktayı düşündüklerinde, başka oyunlar civarindan zorlayıcı olmadığını onay ediyorlar, ama 3D görsellere, kameralara, GPS izlemeye gereksinim duyan oyun Daha önceki telefonlarda çok fazla pil tüketebileceğini düşündüklerini belirtti.

Ayrıca eledikleri bu akıllı telefonların hergün etkin oyuncu kitlesinin çok minik tek bölümü olduğunu ve bu yüzden çok fazla oyuncu kaybına maruz kalmayacaklarını düşündüklerini açıkladılar. doğal telefon sahipleri tarafından baktığımız zaman, oyunu oynamak amaciyla telefonlarını değiştirmeleri gerekiyor. Bu durum kullanıcı açısından mesele oluşturabilecek tek nokta olduğu benzeri oyunu bırakan kişilerinde olacağını söyleyebiliriz.

Niantic tarafından alınan karar ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi açıklar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

haberiphone 5siPhone 6mobil oyunnianticoyunpokemon goteknoloji

Leave a reply