POCO F1’in halefi oldukça iddialı geliyor

0
136

2018 seneye damgasını vuran akıllı telefonlardan biri şüphesiz POCO F1’di. Uygun fiyatı ve amiral gemisi özellikleri ile teknoloji severlerin kalbinde taht kuran cihazın halefi amaciyla tek İzah yapıldı. Bu sene piyasaya sürülen POCO F2’nin, öncülü civarindan başarılı olamamasının derhal peşinden Çinli üretici sessizliğini bozdu. POCO F1 halefi olarak adlandırabileceğimiz model amaciyla söylemler tartışılmaya başlandı.

POCO F1 halefi ile alakalı evvel açıklama

Xiaomi’nin asagi markası var olan POCO, çok performansı olabildiğince uygun ücrete sığdırmaya çalışıyor. Şirket 2018 seneninde bunu oldukça iyi tek şekilde başardı. POCO F1’in yakaladığı başarının derhal peşinden yaşanan düşüş akıllarda Sual işaretleri bırakmıştı. POCO tarafından gelen izaha göre POCO F2 aslında evvel neslin halefi olacak var olan aygıt değildi.

poco f1 halefi

Zaten POCO F2’ye baktığımız vakit ücret etiketini oldukça yükselten 5G benzeri detaylar görüyoruz. bunun benzeri özelliklere sahip tek cihaza fiyat/performans gözüyle bakmak 2020 seneninde pek doğru değil. çünkü 5G teknolojisi tertemiz olduğu benzeri maliyetli de. POCO’nun piyasaya süreceği sonraki model ise Tamamiyle ahenk gösteren ücret ve performans odaklı olacak. Bu modeli POCO F1’in halefi olarak adlandırabileceğiz.

Ufukta görünen model amaciyla internette Bir takım fikirler mevcut; bunların en çok destekleneni Snapdragon 875 işlemcisinin Lite modelinin geleceği yönünde. eğer Snapdragon 875’in daha ucuza mâl edilen tek modeliyle karşılaşırsak tertemiz kuşak POCO’da bu işlemciyi görebiliriz.

Apple ve Google’ın tek art kamera ile oldukça iyi işler çıkarabildiğini gördük. eğer Xiaomi tarafında iyi tek kamera yazılımı görürsek çok sayida art kameraya neden kalmayabilir.

Şirketten gelen İzah POCO F1 halefi iddialarını doğruluyor olsa da olasılıklar hayli fazla. İlerleyen günlerde dahada çok ayrinti açığa çıkacaktır…

Poco F1poco f1 halefiPoco F2poco f3POCO X2pocophonexiaomiXiaomi Pocoxiaomi pocophoneXiaomi Pocophone F1Xiaomi Pocophone F1 Armoured Edition fiyatXiaomi Pocophone F1 özelliklerixiaomi pocophone f3xiaomi pocophone f3 özellikleri

Leave a reply