Pixel 5’in kamera özellikleri diğer telefonlara geldi

0
165

Google’ın geliştirdiği görüntü işleme algoritmaları yıllardır övgüyle karşılanıyor. Rakipleri art tarafta üç kamera kullanırken, Pixel serisi telefonlar geçtiğimiz senelerde tek kamera ile birçoğunu arkada bırakıyordu. Şimdi çok sayida kamera ile bu muvaffakiyet ayni ritimde devam ederken Google Kamera 8.1 sürümü üzerinde yapılan modifikasyon sayesinde, Pixel 5 kamera özellikleri başka telefonlara geldi.

Pixel 5 kamera nitelikleri Google Kamera ile başka telefonlarda!

Bu sayede Cinematic Pan ve Audio Zoom benzeri nitelikleri başka telefonlarda kullanmak mümkün vaziyete geldi. Urnyx05 tarafından geliştirilen PX Mod v8.1, Google Camera 8.1.008 sürümünü esas alıyor.

PX Mod v8.1’in bazı Samsung ve OnePlus modellerine ekstradan Snapdragon 845 işlemcili cihazlarda çalışmayabileceği söyleniyor. bu yüzden APK dosyasını indirerek yüklemeniz ve çalışıp çalışmadığını test faktörüz gerekiyor.

OnePlus 7T, OnePlus 7 Pro 5G, Xiaomi Mi 10T Pro, Oppo Reno 10x, Xiaomi Mi 9T / Redmi K20, Realme 7 Pro, Samsung Galaxy S10 Plus, S20 FE, S8, A71, S9 Plus test edilen cihazlar arasında yer alıyor.

APK dosyasını indirmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz. ShiftDelete.Net olarak bu konuyla alakali rastgele tek mesuliyet onay etmediğimizi anımsatmak isteriz. Pixel 5 kamera nitelikleri arasında en çok hangisini beğeniyorsunuz? APK dosyasını yükledini mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

googlegoogle cameraGoogle Camera 8.1Google PixelGoogle Pixel 5

Leave a reply