Philips SmoothTouch ile farklı ihtiyaçlara odaklanıyor

0
138

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, tertemiz SmoothTouch ve parlamayan tek kaplamaya sahip monitörlerini piyasaya çıkartıyor: Philips 172B9TL ve Philips 242B9TL. Peki bu monitörler kullanıcılara ne benzeri olanaklar sunuyor? Detaylar haberimizde…

Philips 242B9TL ve 172B9TL özellikleri

Yeni monitörler SmoothTouch özelliği ile geliyor, bu da ekranın, akıcı tepki için “10 noktalı dokunma teknolojisi” kullandığı mananına geliyor. Cam kaplama çizilmeye karşı 7H’e civarindan dayanıklılık sunuluyor. Ekran, parlamayan kaplaması (AG olarak kısaltıldı) sayesinde saf renklere ve muhteşem netliğe sahip alabildiğine bariz görüntüler üretiyor. böylelikle dokunmatik monitör ekranında yansımalar azaltılmış oluyor ve dahil ortamlarda veyahut monitöre ışığın direk geldiği ortamlarda koşul olan, dahada çok görüntüleme rahatlığı amaciyla ek tek mat film gereksinimini ortadan kaldırıyor. Üstelik Philips’in bu ekranları, su ve toz direnci amaciyla (sadece önde) beynelmilel IP65 derecelendirmesini de karşılıyor. Böylece, su sıçramalarına ve kullanım esnasında gerçekleşebilecek toza karşı tek savunma sağlanmış oluyor.

İki tertemiz monitörde de genel dijital bağlantıyı sağlayan bir HDMI portu, çok hızlı veri iletimi amaciyla iki USB 3.1 portu ve bir DisplayPort irtibatı bulunuyor. Bu dokunmatik monitörler, Hem de dahada da iyi tek kullanıcı üretkenliğini sağlamak ve geliştirmek için, deneyimi mümkün olduğunca sade kılan Bir takım gereçler ile birlikte de kullanılabilir: Kullanıcının parmakları, iletken tek kumaş veyahut lastikten yapılmış pasif tek stylus kalem ve Bir takım eldivenler 2. 17 inçlik ve 24 inçlik dokunmatik monitörler Ayrı olarak Z-tipinde tek yapıya sahip Philips SmartStand ile, hemide akıcı tek eğilme ve yükseklik ayarı hemide değişik ergonomik pozisyonlar amaciyla katlama kapasitesi, aynı zamanda da maksimum esneklik amaciyla VESA montajı sunuyor.

Philips’in tertemiz dokunmatik monitörleri bunların tümünü sunuyor. Her iki model de varlıklı ayrıntılar, derin siyahlar ve muhteşem tek görsel deney amaciyla renkleri ve art aydınlatma yoğunluğunun otomatik olarak ayarlayan, tescilli teknoloji SmartContrast ile donatıldı. Ayrı olarak Philips 242B9TL modeli, Full HD 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip ve gerçekçi renkler sunuyor. ama görsel kalitenin, gözler amaciyla maksimum konfor ile sunulması şart. İşte bu nedenle, bu modellerde, kısa dalga boyundaki mavi ziya emisyonunu azaltmak amaciyla geliştirilmiş LowBlue Modu ve dahada huzurlu tek görüntüleme amaciyla titreşimi ortadan kaldıran Flicker-Free teknolojisi de bulunuyor.

MMD, tertemiz modellere ek olarak, evvelce piyasaya çıkartılmış dokunmatik ekranların (242B9T, 222B9T, 172B9T ve 162B9T) tertemiz versiyonlarını da piyasaya çıkartıyor. Bu tertemiz versiyonlar şimdi ayaksız tek şekilde sunuluyorlar. Bu modeller, sabit kurulumlar amaciyla VESA montajını kullanmak isteyenler amaciyla iyi tek seçenek. bunun benzeri kullanıldığında, bu modeller çevre arkadaşı seçenekler olarak karşımıza çıkıyor, çünkü kullanılmayacak olan ayağı atmaya neden yok. Bu da, esnekliği artırıyor, müşterilerin ve iş ortaklarının bütçelerini optimize etmeye de muavin oluyor. Philips 242B9TN, 222B9TN, 172B9TN ve 162B9TN modelleri, şu anda sırasıyla 408 USD, 350 USD, 385 USD, 291 USD tavsiye edilen perakende ücret üzerinden piyasada bulunabilir.

Philips 172B9TL ve Philips 242B9TL sırasıyla 432 USD ve 467 USD önerilen perakende fiyatından, şu anda piyasada bulunabilir.

(Basın bülteninden düzenlenmiştir)
172B9TL fiyatıPhilips 172B9TLPhilips 172B9TL özellikleriPhilips 242B9TL

Leave a reply