Oppo Find X3 Lite geliyor: Reno 5 esintisi

0
138

Oppo Reno serisinin tertemiz üyesini kısa süre evvel tanıttı. bunun için ekstradan tertemiz telefonu Find X3 Lite amaciyla tertemiz sızıntılar alana çıktı. Telefonun tasarımı ve Bir takım özelliklerini öğrenmemizi sağlayan Voice, Oppo Find X3 Lite modelinin Oppo Reno 5 modelinin tekrar uyarlanmış tek çesidi olduğunu söylüyor.

Oppo Find X3 Lite nasıl olacak?

Bu sene ortalarında tanıtılması beklenen Find X3 serisi ile alakalı sızıntılar alana çıkmaya başladı. Oppo’nun tertemiz telefonu X3 Lite’ın ise söylendiği kadarıyla Bir takım nitelikleri değiştirilmiş tek Reno 5 olacağı belirtiliyor. X3 Pro‘da ise bunun olabilitesi çok olmadığı ve ondan beklentilerin çok olması gerektiği söylenenler arasında yer alıyor.

Oppo Reno 5 modeliyle Find X3 Lite modelinin arasındaki gözle görülür farklardan birisinin art tarafta bulunan ‘Reno Glow’ yazısı olacak. tertemiz telefonda bu ova bulunmayacak ve telefonun arkasında Yalnızca Oppo yazacak. art kamera dizilimi ise şu şekilde olacak: 64 Megapiksel, 8 Megapiksel, iki Megapiksel, iki Megapiksel. Önde ise bizleri 32 Megapiksellik tek kamera karşılayacak.

Oppo Find X3 Lite

Telefonun ön tarafında 1080 x 2400 çözünürlüğünde ön kamerası ekran deliği şeklinde 6.4 ‘ AMOLED ekranı bulunacak. Bu ekranın da 90 Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı tekrar ekrandan parmak izi okuyucusuna yer verileceği belirtiliyor.

Telefonun 5G özelliği amaciyla Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden güç alacağını ve 8 GB RAM, 128 GB depolama alanına sahip olacağı aktarılıyor. Batarya tarafında ise 65W SuperVOOC2.0 hızlı şarjdan destek alan 4.300 mAh pil bulunacak.

Oppo Find X3 LiteOppo Find X3 Lite özellikleri

Leave a reply